2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به این فک کن اگه درس نخونی چ بلایی سرت میاد بعدم آزمون ثبت نام کردی؟آزمون باعث میشه آدم هدف داشته باشه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2731
به این فک کن اگه درس نخونی چ بلایی سرت میاد بعدم آزمون ثبت نام کردی؟آزمون باعث میشه آدم هدف داشته با ...

اره ثبت نام کردم جمعه آزمون دارم

تایم  میزارما ولی گاهی وقتا حواسم‌پرت میشه کیفیت خوندم میاد پایین😖😭

2738

خیلی شد اولاش اهنگ گوش میکردم یا بلند میشدم راه میرفتم دیگه اخرا مشاور نذاشت اهنگ گوش کنم

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
اره ثبت نام کردم جمعه آزمون دارم تایم  میزارما ولی گاهی وقتا حواسم‌پرت میشه کیفیت خوندم میاد پ ...

ببین عزیزم کنکور امسال خیلی سخت و رقابتی میخاد بشه بخاد اینکه سال ۱۴۰۲  تغییرات تو کنکور هست امسال خوب بخون تمومش کن وگرنه بعدن برات سختتر میشه قدر بدون سعی کن عقلت ب همه چیت امسال غلبه کنه 

میگم آزمونای کدوم موسسه رو شرکت کردی؟چن جلسه؟هزینش چقد؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
ببین عزیزم کنکور امسال خیلی سخت و رقابتی میخاد بشه بخاد اینکه سال ۱۴۰۲  تغییرات تو کنکور هست ام ...

کانون

تایم میزارم اخه متاهلم خیلی سختمه😭حرفای ادما میاد تو ذهنم مثلا یهو میبینی یاد مامان دوستم میفتم😐

چ کردی پس  الان کنکور دادی ؟ کجا قبول شدی

من سریع خوب میشدم😂

کنکور دادم انتخاب رشته نکردم هنوز

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2706