2733
2734
۲۸ دی ۴۰ هفته کامل طبیعی این تاریخ رو گفتن  من سزارین بشم زودتره 😍

من 27 دی

من خودمم دی ماهیم امیدم اینه که روز تولد خودم دنیا بیاد 😂😂😂😂

نشدم روز تولد بابام که میشه پدربزرگ فسقلم اونم توی دیه😂😂😂

ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد.......بزن بر طبل بی عاری که آن هم عالمی دارد...‌                      
من 27 دی من خودمم دی ماهیم امیدم اینه که روز تولد خودم دنیا بیاد 😂😂😂😂 نشدم روز تولد بابام که م ...

تولد شوهرم ۱۸ دی بچمون ۲۸ دی 

میتونم صحبت کنم بندازن تولدشو ۱۸ دی ک یکی بشه 😍😍😍

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولد شوهرم ۱۸ دی بچمون ۲۸ دی  میتونم صحبت کنم بندازن تولدشو ۱۸ دی ک یکی بشه 😍😍😍

منم بیست و چهارم دی هسم... 

اگر شد که تولد خودم نشد شاید زودتر

درخواست دوستی دادم قبول میکنید ایا؟؟ 

ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد.......بزن بر طبل بی عاری که آن هم عالمی دارد...‌                      
2731

ماه اخر که اصن نمیگذره😁

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
وای خوشبحالت من تازه سه ماه اولم تموم شد همش میگم خوشبحال هرکی ماه‌های آخره

خوشیش همون ماهای اولهههه

اخراش که. میشه حتی خوابیدنم سخت میشهههه

کارای شخقیم فک کنم سخت بشه

2738

برا من انگار سه ساله باردارم تازه ۳۲هفتمه . حالا یه عده دیدنی میگن ماشاالله چه زود گذشت😏

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

من رفتم سونو گفت ۷هفته و ۳روزته جنین هست قلب نیس😔هفته دیگه باز بهم وقت داد....باید ۹هفتم میبود باتوجه ب پریودم ولی ۲هفته کمتره

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
دقیقا نمیدونن چی گذشت بهمون🤣

الانه الانه شکمم تیر میکشه 😓 از شدت پا درد خوابم نمیبره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706