2752
2734
برای بچهبرادرم یه توله دوماه و نیمه گرفتم ولی نمیتونه نگش داره شده دردسر برای من اگه کسی دوست داره بگه تا عکسشو بزارم خیلی خوشگله کلی هم بابتش پول وسیله دادیم که کنار میام
مفتی میدی من میخوامممممممممم
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
بیا بذار اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=586978&PostID=25570803#25570803
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نقطه جان یه عکس میذاری
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2731
وندااااا
مفتى میخواى برو سایت انجمن چه هاپوهاى نازى میذاره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
صااااااااااحب تاپیک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟