2733
2739

من با ی شماره میخوام رو دوتا گوشی واتساپ داشته باشم اون مراحل رو هم که واتساپ وب باید برم و اون کد رو هم اسکن کردم و تمام اطلاعات واتساپ قبلی روی گوشی جدید اومد حالا از نت که اومدم بیرون چجوری دوباره به واتساپ دسترسی پیدا کنم روی گوشی جدید؟چه قسمتی باید برم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
فقط نت رو روشن کنه میتونم ببینم یا باید خودش توی صفحه واتساپشم باشه؟

نه نتش روشن باشه میشه..ولی خیلی باحاله هرچی بنویسه میبینی.حالا یه برنامه هست برو کافینت راهنماییت میکنن.اونو بریزی همه چیشو هک میکنی گرونه ولی...اینستا.واتساپ تل..همچی.گوگل.بعد ایمیلش ببین چیه اونم واسه خودت بزنی سرچاشم میبینی

نه نتش روشن باشه میشه..ولی خیلی باحاله هرچی بنویسه میبینی.حالا یه برنامه هست برو کافینت راهنماییت می ...

مرسی عشقم😘اسم برنامش چیه ؟ میگم هر وقت تو واتساپش باشم اون که متوجه نمیشه؟  میتونم پیامک های گوشیشم هک کنم ؟

نه نتش روشن باشه میشه..ولی خیلی باحاله هرچی بنویسه میبینی.حالا یه برنامه هست برو کافینت راهنماییت می ...

ی سوال دیگه اینکه اگه گوشیت دست شوهرت باشه نمیفهمه هکش کردی؟ مثلا بره تو کروم یا برنامه ای که میگی

مرسی عشقم😘اسم برنامش چیه ؟ میگم هر وقت تو واتساپش باشم اون که متوجه نمیشه؟  میتونم پیامک های گ ...

والا نمیدونم اسم برنامشو.ولی میدونم همچین چیزی هست.برو از کافینت بپرس

ی سوال دیگه اینکه اگه گوشیت دست شوهرت باشه نمیفهمه هکش کردی؟ مثلا بره تو کروم یا برنامه ای که میگی

خب برنامه کروم رو من مخفی کردم تو گوشیم بعدش اینکه پیشه از واتساپ وب دربیاری هروقت خواستی سرچ کنی مثل گوگل باهاش

خب برنامه کروم رو من مخفی کردم تو گوشیم بعدش اینکه پیشه از واتساپ وب دربیاری هروقت خواستی سرچ کنی مث ...

من خیلی وارد نیستم تو این چیزا😭😭😭اسم برنامه ای که میتونی مخفی کنی چیه؟ چون چند وقته ایمان دارم که سروگوشش میجنبه فقط نمیتونم ثابت کنم...

2706