2737
2739

از هفته پیش گاهیزلک دیدم و رفتم جمعه بیمارستان و با دستکاری منو فرستادن خونه بیشتر پشیمون شدم کلا دراز کشم و دیشب خون اومد شفاف و رقیق بود نسبتا میشه  گفت زیاد بود . نگرانم تراخدا اگر کسی سابقه داشته و سالم بدنیا اومده بگه

عزیزم پیش دکترت نرفتی؟چون الان باید ش‌یاف مصرف کنی

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم پیش دکتر خوب برو نزار معاینه ات کنن

انشاءالله خیره

هرروز سوره حجرات رو بخون برای حفظ و سلامتی جنین خوبه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
شیاف نداده بود آمپول داده بود هفته یکی که کلا ناامیدم کرد و گفت احتمال سقط زیاده 

استراحت مطلق داسته باش گلم 

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

دوست من هم پیش دکتر رفت بهش شیاف میداد اما میگفت گفته بود احتمال سقط هست میش طب اسلامی هم رفت بهش یه دارو داد اندازه عدس اسمش فرفیون بود ۳ شب خورد قطع شد خونریزی اش 

یهو شدم بی علت

دوست منم مثل شما بود همش میگفتن هماتومه و فلان بعد از دوتا سقط دور از جون شما و بچه تون مشکل انعقادی خون داره آمپول آنوکساپارین دادن الان پنج روز دیگه بچه ش به دنیا میاد کلا خوابید ۹ ماه رو

خدایا شکرت به خاطر تموم نعمت هات
2706