2737
2739
عنوان

کرونا در شمال

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 27 پست
پس از شوهرت فاصله بگیرید چون ی سریا بدون علائم میگیرن و فقط ناقل میشن  شوهرمن از مادرش گرفت عل ...

خیلی بده میگم که متاسفانه فرهنگ اینک قابل انتقال هس نداریم ،من ک اگ خدایی نکرده داداشم میگرفت نمی‌گفت بیا مطمئن هستم،اگرم میگفت همین شوهرم میخواس بگه نری بچه میگیره ،الان میگم نرو میگه تو برو خونه بابات اینا تا خوب شدن همه بیا میگ ناراحت هم نمیشم ،من باید برم پیش داداشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده میگم که متاسفانه فرهنگ اینک قابل انتقال هس نداریم ،من ک اگ خدایی نکرده داداشم میگرفت نمی‌گف ...

خب برو عزیزم مردا بدنشون قویتره ما زنا ضعیف تره بنیه بدنیمون واقعا اذیت میشیم بعد اگ بگیریم مردا نمیتونن ب ما رسیدگی کنن  خودمونم ک اصلا جونی نمیمونه بخواییم ب خودمون برسیم مطمعنم بعدا سرزنشم میشی ک من گفتم برو خونه بابات چرا نرفتی 

😕گاهی امید باعث میشه فقط انتظار بکشی واقعیتو تغییر نمیده 
خب برو عزیزم مردا بدنشون قویتره ما زنا ضعیف تره بنیه بدنیمون واقعا اذیت میشیم بعد اگ بگیریم مردا نمی ...

آره  خانما ضعیف هستن، بیشتر واسه پسرم میترسم، تازه سرما میخوره ده دوازده روز طول کشید خوب شد، نمیدونم چیکار کنم ،مامانمو بابام  هم فشار بالاهستن  

2731
آره  خانما ضعیف هستن، بیشتر واسه پسرم میترسم، تازه سرما میخوره ده دوازده روز طول کشید خوب شد، ن ...

بنظر من ب شوهرت بگو من جون بچم برام خیلی عزیزه نمیخام چیزیش بشه میرم خونه مادرم اینجا میترسم تو رفت امد داری و این بیماری مسریه 

یعنی  دو هفته ما بریم ،نمیدونم انشاالله که از همه دور بشه راحت بشیم

اره ولی اول مطمعن بشین که درگیر نشدین چون تا چهار روز نشون نمیده نبرین خدای نکرده تو خانواده خودتونم 

2740
کلی از فامیلامون گرفتن همه هم خانوادگی خدایا این ماه اخرم خودت رحم کن بخیر بگذره چپیدیم تو خونه از ت ...

میدونی چرا آخه همین دیگ ،انتظار دارن بری بیای ،میری میگیری دیگ خدا رحم کنه

میدونی چرا آخه همین دیگ ،انتظار دارن بری بیای ،میری میگیری دیگ خدا رحم کنه

من تو این یکسال و خورده که کرونا اومده فقط یه بار دیدمشون بخاطر بچم فقط خونه بابام و پدرشوهرم میرم که اونم الان یه هفته نرفتم جایی