2726
عنوان

کرونا در شمال

189 بازدید | 27 پست

سلام. شمال دیگ افتضاح شده اینقدر از بیرون اومدن همه دارن میگیرن.

برادرشوهرم مادر شوهرم، جاریم همه گرفتن فقط پدر شوهرم نگرفته. 

هی زنگ میزنه شوهرم میره ،منم استرس دارم که خدایی نکرده بما هم سرایت کنه بخاطر پسرم میترسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به خدا قسم که از ماست که بر ماست .بابا دو دقه بشینید توخونه هاتون نرید سفر .نرید شمال و‌مشهد به خدا همون امام رضا راضی نیست ،حق الناسه میرین شاید بدن شما مقاوم باشه ولی بدن یکی دیگه ضعیف‌باشه .الان پدر همکار پدرمو چشمشو تخلیه کردن .چشمشو یعنی بدبخت الان کور شده . تروخدا رعایت کنید 

خب چرا زنگ میزنن شوهرت بره مگه نمیدونن مسریه

چرا میدونند، خدا بما رحم کنه.

نمیدونم والا آدم باید خودش بدونه دیگ ،منم هر چی ب شوهرم میگم نرو خطرناکه ما هم میگیریم میگ داداشمه نمیشه نرم

به خدا قسم که از ماست که بر ماست .بابا دو دقه بشینید توخونه هاتون نرید سفر .نرید شمال و‌مشهد به خدا ...

این فرهنگ هم نداریم یکی میگیره هی انتظار دارن بری سر بزنن آقا شما درگیری ،خودت بدون واگیره

چرا میدونند، خدا بما رحم کنه. نمیدونم والا آدم باید خودش بدونه دیگ ،منم هر چی ب شوهرم میگم نرو خطرن ...

بگو دو تا ماسک بزنه لباسهاش رو بیرون در بزاره خوب دستش رو بشوره رعایت کنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چرا میدونند، خدا بما رحم کنه. نمیدونم والا آدم باید خودش بدونه دیگ ،منم هر چی ب شوهرم میگم نرو خطرن ...

پس از شوهرت فاصله بگیرید چون ی سریا بدون علائم میگیرن و فقط ناقل میشن 

شوهرمن از مادرش گرفت علائم نداشت من از شوهرم حواهرم از من خدا ب ما رحم کرد مامانم تازه عمل کرده بود نگرفت و بچه خواهرم 

من خیلی عصبی شده بودم چون من نمیدونستم مادرشوهرم داره  خیلی اذیت شدم ریم درگیر شد مشکل قلبی تنفسی دارم 

انقد بلا سرم اومد دوماه درگیر بودم 

😕گاهی امید باعث میشه فقط انتظار بکشی واقعیتو تغییر نمیده 
این فرهنگ هم نداریم یکی میگیره هی انتظار دارن بری سر بزنن آقا شما درگیری ،خودت بدون واگیره

خیلی بی فرهنگیه.

من گرفتم مادر شوهرم کلا فرستادم بیرون خونه خواهر شوهرمها هر کی اومد دم خونه از پشت آیفون براش توضیح دادم الانم منفی شد بازم گفتم تا ۲۱ روز کسی نیاد چون دلتا تا ۲۱ روز امکان انتقال داره

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
یه ماسک رو دیگ اینقدر میگم میزنه، خدا رحم کنه دیگ بما 

باهاش حرف بزن مجابش کن 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706