2737
2739

هر ماه، الان نشستم یه دل سیر بی دلیل گریه کردم، همیشه تو این دوران حال روحیم‌بهم میریزه

منم عصبی میشم . قبلش الارم میدم پشوهرم کپ نکنه . الانم نزدیکم . پریروز برای مردن کسی که حتی ندیدمش و اسمشم نمیدونستم گریه میکردم . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کلا این حالت خاص رو دیگه ندارمش ولی قبلنا هم که داشتم گریه نمی کردم همش به هم ریخته بودم الانم بدون دلیل همیشه همین جور به هم ریختم😅

زعفرون بخوری فکر کنم برای اوضاع جسمی و روحیت خوب باشه

منم عصبی میشم . قبلش الارم میدم ششوهرم کپ نکنه . الانم نزدیکم . پریروز برای مردن کسی که حتی ندیدمش و ...

خیلی بده این حالت منم خیلی داغون میشم از نطر روحی تا ۳-۴ روز حس میکنم کل غمای عالم تو دلمه 

2738
خیلی بده این حالت منم خیلی داغون میشم از نطر روحی تا ۳-۴ روز حس میکنم کل غمای عالم تو دلمه 

دقیقا . نمیدونم طبیعیه یا نه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

من فکر کنم تنها کسیم که اصلا عین خیالم نیس 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

برو چندتا فیلم خنده دار که دوست داری دانلود کن تخمه و پفک و چیپس بذار کنارت....اصن نمی تونم این حس و حال رو توصیف کنم چون خیلی وقته که نتونستم تجربه اش کنم اما تو بهتر شدن اوضاع روحی اثر خوبی داره

فک کنم ما هورمونامون خیلی بیشتر بهم میریزه 

شاید . قبلا کمتر بود چند ساله اینجور شدم 

خیلی خوبه این حالت 

اره همه میگن

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2706