2737
2739
عنوان

بچه ها بیاید ی حرفایی فکرمو درگیر کرده .خوابم نمیبره شبا

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 79 پست
ولی من دخترم مریضه .نمیتونستم سربار بقیه بشم .نباید همه چی رو میگرفت ازم

حتی انقد ببشعور بوده هر چیزی که داشته به اسم حالا تو نمیگم به اسم خودشم نکرده!!!! به اسم پدرش زده

اتفاقا طرف منم همینکارو کرد چون میترسن خیانتا لو بره و زنشون بفهمه و بره دادخواست طلاق بده که اگر چیزی به اسمشون باشه اموالشون رو زن به راحتی توقیف اموال میکنه. ولی این بیشرفا به اسم یکی دیگه میکنن که حق زنشون رو ندن

کمممم مظلوم و ساده باش استارتر. من جات دلم آتیش گرفتو یاد روزها و سالهایی افتادم که با قلب پاکم لحظه ها و سالها منتطر کسی بودم که اون تو همون لحظه ها پی الواطی و عیاشی و خیانت بود...

میخای بدونی عاقبتمون چی شد؟؟؟

بعدا ۱۲ سال و خیانتاش  طلاق گرفتم

اون موند با اخرین زنی که باهاش بود و باهاش موند و ازدواج کرد و زنش الان بیماری ناشناخته داره شب و روزش زجره زنش و خودش باازهم به اون خیانت میکنه

و من موندم و بعد اینکه فراموشش کردم با بهترین و مودب ترین و مومن ترین مرد که مجرد هم بود ازدواج کردم و الان ۱۰ سال دیگه از ازدواج دومم میگذره شوهرم راصیم و و به لطف خدا پی بردم که وقتی کسی هرچی بکاره همون درو میکنه. من نتیجه پاکی و ساده دلیمو دیدم. اونم نتیجه کثافت کاریاشو دید همین

فِک کردی بچه زرنگِ طَییییرووونی؟؟؟ آره؟؟؟؟ طَیییییرونی؟؟؟؟ آره؟؟؟؟
[QUOTE=201571183]مریضیش چیه؟من خودم دختر آلرژی داره.خیلی رعایت ها رو باید انجام بدم واسش.ولی خو حتما ...

انشالله خدا شفاش بده.🌹🌹🌹

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هیچکی از مرگش خبر نداره. حتا انبیا. دیگه چه برسه به ادم چشم و شلوار ناپاک... اینا رو نگو خودت ...

خیلی سخته خیانت .انگار یکی قلبتو مچاله میکنه 

خدا خودش جواب ادمای خاعن رو میده دوستم غصه نخور 

خیلی سخته خیانت .انگار یکی قلبتو مچاله میکنه  خدا خودش جواب ادمای خاعن رو میده دوستم غصه نخور& ...

من با پوست و گوشت و استخونم ذره دره و طولانی این دردو چشیدم...

برا همین همونقدم درکت میکنم و میگم نبخش و ظالم پروری نکن...

بهشم فکر نکن و خودتو عذاب نده.

حس کردم تو هم ازدواج کردی درسته؟؟؟😍😍😍

2728
حتی انقد ببشعور بوده هر چیزی که داشتا به اسم حالا وو نمیگم به اسم خودشم نکرده!!!! به اسم پدرش زدخ. ...

انشالله از این ب بعد زندگی خوبی داشته باشی .خدا خودش همه چی رو میبینه وقتی زورت ب کسی نرسه و کاری از دستت نیاد  باید فقط بسپاری ب خودش

اما خوب تاثیراتش توی ذهن ادم میمونه  .میشه ی شکست توی زندگی

انشالله از این ب بعد زندگی خوبی داشته باشی .خدا خودش همه چی رو میبینه وقتی زورت ب کسی نرسه و کاری از ...

من این شعارمه تو زندگی: چیزی که منو نکُشه قوی ترم میکنه!!!

پس اون شکست منو قوی تر کرد محکمم کرد. اللن میبنم پشت سدمه سختیا ولی تموم شد. همون لحطات و روز و ماه و سالها که توشی سخترین زمانهاس فقط.  بعدش به خودت تبریک میگی که انقد سالم و قوی و محکم موندی

من با پوست و گوشت و استخونم ذره دره و طولانی این دردو چشیدم... برا همین همونقدم درکت میکنم و میگم ن ...

اره منم با یکی ک دوران مجردی عاشقم بود ازدواج کردم .با این ک ازدواج اولش هست هم من و هم دخترمو خیلی دوست داره 

2738
اره منم با یکی ک دوران مجردی عاشقم بود ازدواج کردم .با این ک ازدواج اولش هست هم من و هم دخترمو خیلی ...

خب الهی شکر.... همین مهمه. درگیر گذشته نباش چه خوب چه بد گذشته درگذشت و رففففت..

از حال لذت ببر و به اینده امیدوار

گذشته رو حفاری نکن 

دستش از دنیا کوتاهه دیگه 

شما هم ببخش شاید الان واقعا نیازمند ببخشش از جانب شماس

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
خوشبحالت ولی من انقد قوی نیستم

بااااااید باشی میفهمی؟؟؟؟؟

بااااید قوی باشی که از پس خودت بر بیای تو این دنیایی که همه ستمگر و بی رحم شدن.تازه تو باید قوی تر  باشی چون پشتیبان و حاااامی دخترتی و قوی بودنو یادش بدی...

و میتونی مطمینم میتونی قوی باشی.  کسی که آدم سختی باشه به مرور سخت و قوی میشه...

من خیلی شکننده و نازک و بودم... حتی با دشمنا دلرحم...

ولی استباهه...

باید تو سختیا انعطاف داشته باشه باهش خم و راست بشی که نشکنی... زمانی که بگذره جوری قوی میشی که هیچ طوفانی به اذن خدا نمیتونه تکونت بده!!

من ادم سختی دیده و سختی کشیده و یختی چشیده ای شدم... اما قلبم دو بخشه.  یک بخشیش رو مهربام و نازک و دلرحم برای عزیزان و پاکها و ستمدیده ها و کسانی که مظلومن. و یک بخشیش برای مواجهه با سختیای دیگه ی زندگی سخت کردم که کسب نتونا منو زمین بزنه یا ببازونه منو و نگهش داشتن برا مواجهه با ادمهای بد و خاین و شیاد و کثیف...

ی شب قبل این ک تصادف کنه اومد نشست جلوم و بهم گفت اگه قرارباشه دور از هم زندگی کنیم ب هر دلیلی باید ...

چرا دروغ میگی تو ک تا ۲۰ روز پیش تاپیک زده بودی شوهرم بیکاره و از اینحرفا

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
از خونه ک بیرون رفت تصادف کرد و فوت شد .دیگه برنگشت😔

به دلش افتاده بوده می خواین از هم جدا شین اونم جدایی ابدی 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
2706