2733
2739
عنوان

بچه ها بیاید ی حرفایی فکرمو درگیر کرده .خوابم نمیبره شبا

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 79 پست
شاید عذاب وجدان داشت یا افسرده شده بود با سرعت رفت که بره .... اگه دوستت داشت هیچوقت به منظور اینکه ...

ن ماشین خودش نبود .اما تا اسم خیانتشو میوردم سرشو مینداخت پایین و دیگه لب ب هیچی نمیزد .پشیمون بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن ماشین خودش نبود .اما تا اسم خیانتشو میوردم سرشو مینداخت پایین و دیگه لب ب هیچی نمیزد .پشیمون بود&n ...

نه باور کن توبه گرگ مرگه... همشون لو میرن این ادا ها رو میان. که مثلا پشیمونن. ولی دفعات بعدیم هست بعد رو شدن خیانت  اول‌... فقط محتاطانه تر و زیرابی تر میرن

فِک کردی بچه زرنگِ طَییییرووونی؟؟؟ آره؟؟؟؟ طَیییییرونی؟؟؟؟ آره؟؟؟؟

ببین دوستم اگر میخواست کلا شما رو ول کنه تو اون یک سال اینکار انجام داده بود، این حرفش ربطی به اون زن و خیانت وجدایی نداشته، گاها خیلی از آدم ها قبل اتفاق ها یه حس هایی میکنن، ایشون هم همین حالت بهش دست داده حس کرده ممکنه اتفاقی براش بیوفته و این حرف رو بهت زده چون دوستت داشته و نگرانت بوده، خیانت که کرده هم عذاب وجدان داشته، به هر حال تلخ هست اینو بدون همه آدم هستیم و خیلی وقت ها دچار اشتباه میشیم،. ایشون هم که الان دستش کوتاه ست و مهم تر اینکه فرزندی داری ازش که یادگارشه، کار خوبی کردی بخشیدی خدا به دلت و ذهنت آرامش میده، الانم دیگه خودتو درگیر گذشته ها نکن، زندگی رو به جلو ست هر لحظه ممکنه خود ما هم نباشیم پس قدر بدون ار فرصتی که داری لذت ببر و زندگی کن، هرچه بوده رها کن و فاتحه براش بخون. 

2731
منم هیچی‌ندارم.خونه پدرمم.من چیزی ب‌اسم‌شوهرم‌نبود.همه چی ب نام‌پدرشوهرمه.ولی رابطم‌باشون عالیه.همین ...

خیلی خوبه اینجوری برای روحیه دخترتم .اما همون اول با من و دخترم قطع رابطه کردن .حتی الانم بهش سر نمیزنن

ببین دوستم اگر میخواست کلا شما رو ول کنه تو اون یک سال اینکار انجام داده بود، این حرفش ربطی به اون ز ...

گه تو همچین دوست داشتنی!! حالا که به درک واصل شده چرا این طفلی رو بیشتر غمگین میکنی؟؟ این چه حرفاییه میزنی؟؟؟

طرف تو روزایی که این بیچاره با شوق و ذوق داشتا با خستگی بچه یزرگ‌میکرده و ناهار شام میپخته اون لجن با خیانتش بغل یکی دیگه عشق و حال میکرده!!!

ولانم که گورشو گم کرده مرده این بیچاره بیاد عذاب ردا خودشو و فلان؟؟؟

ببین استارتر احمقانا ترین کار ممکن غصه برای همچین کثافتیه. ناراحت نشو.

ولی تو سزای پاکیتو میبینی اونم سزای کثیفیشو میببنه.

من تجربه داشتم.

ولی این خانم فاز  خوب رودن و متعتلی بودن ورداشته و شاید هرگز خیانت ندیده  خدا کنه نبینه. بقول معروف نفسش از جا گرم در میاد.

ننیدونه از لحظه ای که یه خیانت میبینی دنیا برات چه زندون تلخ و تنگ و تاریکی میشه که ازین ببعدشو ثانیه ثانیه شو تو باید بسوزی و بسازی و بمونی... الان که یختیات تموم شده نیخوان با خوب جلوه داون اون مرتبکه الدنگ تو بیشتر ناراحت شی؟؟؟

غلط رو یکی دیگه کرده ، مغدرتشو تو بخوای؟؟؟ انقد مظلوم و طفلکی نباش

قطعا باید یه روز پیش خدا جواب پس بده. برا همچین ادمی نه غصه بخور، نه ببخشش، و نه عذاب وجدان بگیر... ...

شما که از خدا حرف میزنی نشستی همینطور منفی میگی وقضاوت میکنی،  رفتار خودت خدا ببینه که شرم داره ما چکاره ایم که بنده او رو قضاوت کنیم و حکم بدیم اونم کسی که دیگه نیست از خودش دفاع کنه،. نکن اینکارو عزیزم. 

2738
گه تو همچین دوست داشتنی!! حالا که به درک واصل شده چرا این طفلی رو بیشتر غمگین میکنی؟؟ این چه حرفاییه ...

خودمم توی دوراهی موندم .بضی وقتا میگم شاید میدونسته قراره بمیره اینجوری گف بهم .دوباره ی جور دیگه فک میکنم 

منم هیچی‌ندارم.خونه پدرمم.من چیزی ب‌اسم‌شوهرم‌نبود.همه چی ب نام‌پدرشوهرمه.ولی رابطم‌باشون عالیه.همین ...

ولی من دخترم مریضه .نمیتونستم سربار بقیه بشم .نباید همه چی رو میگرفت ازم

خودمم توی دوراهی موندم .بضی وقتا میگم شاید میدونسته قراره بمیره اینجوری گف بهم .دوباره ی جور دیگه فک ...

نه هیچکی از مرگش خبر نداره. حتا انبیا. دیگه چه برسه به ادم چشم و شلوار ناپاک...

اینا رو نگو خودتو زجر بدی.  احتمال بسیاااار زیاد منظورش این بوده آمادت کنه برگرده با رابطه ش و  از تو جدا بشه. وگرنه نمیگفت دوتامون باید قوی باشبم!! مرتیکه الدنگ  هرزه...

که الحمدلله اجل مهلتش نداد هر روز یه خیانت جدید ببینی.

ببین تاکید میکنم بهت من تمام این ها رو چشیدم و طرفم دهها بار مچشو گرفتم. و هر بار گریه و اشک تمساح و علط کردن و ندامتهایی که مال شوهر تو پیشش هیچه!!!

کسی که یبار خیانت کرد نباید بخشید . این بزرگترین تجربه من از زندگی رود که ۱۲ سال از عمرمو پاش بها دادم.

پس اونایی که تو شرایط من و استارتر  نبودن نیان  فاز بردارن و  فلان.. و بترسن که سر خودشونم ممکنه بیاد !!!

ولی من دخترم مریضه .نمیتونستم سربار بقیه بشم .نباید همه چی رو میگرفت ازم

مریضیش چیه؟من خودم دختر آلرژی داره.خیلی رعایت ها رو باید انجام بدم واسش.ولی خو حتما چیزی ب اسم شوهرت نبوده.چون ب اسمش باشه حق زن وبچش میشد.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

من کار بد و گناه رو توجیح نمیکنم، کل حرف من اینه بخشش و رها کردن واسه خود ما هست،. نه واسه اون فرد اینکه الان بیای همش بگی اشغال و کثیف غلط کرد اون که نیست و رفته ولی این تلخی این ناراحتی از این افکار تو وجود خودت میمونه، ما می‌بخشیم بخاطر آرامش خودمون نه اینکه گناهکار لایق بخشش هست، استارتر هم بخاطر روح و روان خودش که باید رها کنه حالا اون دوستمون هی میاد کینه ای تر میکنه حاصلش چیه جز اینکه ناراحتی بیشتر تو وجود استارتر بمونه... 

نه هیچکی از مرگش خبر نداره. حتا انبیا. دیگه چه برسه به ادم چشم و شلوار ناپاک... اینا رو نگو خودت ...

اگه منظورش این بوده ک هیچوقت نمیبخشمش.کاری کرده ک ب چشمای خودمم اعتماد نمیکنم دیگه 

همیشه ب شوهرم گیر الکی میدم .بهم میخنده میگه چته مگه چیکار کردم انقد زود عصبی میشم وقتی با یکی حرف میزنه

[QUOTE=201571183]مریضیش چیه؟من خودم دختر آلرژی داره.خیلی رعایت ها رو باید انجام بدم واسش.ولی خو حتما چیزی ب اسم شوهرت ...[/QUOT

عصب روده و مثانه ش ضعیفه هر هفته میبرمش دکتر برا ازمایش

2706