2737
2734

یعنی چی اخه من دارم استخدام میشممم،بعد بابام به داداشم میگه برو  باشبیین دفتر اسناد بازه؟؟؟

من شخصیتن ادم مستقلیم،یعنی میتونم حتی پیاده برم اخر دنیا و تنها زندگی کنم،اما اینا هنوز منو بچه میدونن انکار دختر بچه ام!!!!

دارم از عصبانیت میمیرم،

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب حق دارن اوضاع جامعه خراب

خدایا بی تو در هر جای این دنیا اسیر غربتم. دوستای قشنگم اگه شبا راحت خوابتون نمیبره و فکر دارین  و آشفته این وقتی میرین تو رختخواب سه بار سوره ی توحید رو بخونید و بعد معجزش رو ببینید.❤❤❤
2738

نگرانن ولشون کن از خدات باشه اینطوری رفتار کنن بابات چون دوست داره روت حساس شده تو ام با داداشت بری راحت‌تری ک

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
عصبانی نشو.چه عیبی داره مگه.منم اگه جای بابات بودم همین حرفو میزدم

برای چی خب؟کسی که دوازده سال مدرسه درس خونده چارسال دانشگاه و الان داره استخدام میشه بره شهر دیگه،مگر نمیتونه از پس خودش بر بیاد؟

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

دیروز دوست عموم دنبال کیس خوب برای ازدواج میگشت( خواهرش) منم دوستمو پیشنهاد دادم بعد مامانمم بردیم کلا با عنوان دوست خانوادگی رفته بودیم بعد ک اینا پسند کردن و رفتن حالا مامانم میخاد ب مامان دوستم و خودش بگه ک اینا خاستگار بودن فکر برگشته بمن میگه تو پاشو برو ماشین چیزیش نشده؟😑😑😐بعد من ۳ ساله شوهر کردم باردارم هستم🤣🤣🤣فک میکنه بچم جلوی من تز این حرفا نمیزنه

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2706