2733
2734

به هیچ عنوان درخواست فالوش دنبال نکنید

اگر به دفعه مثل من خدا زد پس کانون دلتون گفت بپذیر 

های استوریش کنید 

در خودتون استوری نگذارید 

کامنت گذاشت جواب ندید

مغرور باشید 

در دسترسش نباشید 

سعی نکنید نزدیکش بشید 🤕

رهایش کنید 

هرگز بهش پیام ندید 

فالوشم نکنید 

اگرم کردید استوریشو نگاه نکنید 

کلا طرفش نرید 

اینکه می گن برو سمتش و این کار کن اون کار کن همش الکیه .

چون فکر می کنه خیلی شاخه ،خیلی لقمه گنده ای هست 

ادعاش می شه دست می گیره براتون 

هیچ یک از اعضای خانوادشون فالو نکنید 

دوستاش رفیقاش 

از هیچکس نپرسید که نظرش درباره من چیه 

یا بگید یکی از زیر زبونش بکشه بیرون 

اون باید به سمت شما بیاد 

خیلی وقتا دخترا وقتی رابطه ای رو خودشون شروع می کنن 

طرف فکر می کنه چه پسر شاخی هست 

بلا استثنا هم کسانی هستند که شاید خوب باشن و این رو تو سر طرف نکوبونند پس خواهشاً مراقب خودتون و احساسات باشید 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

اینستا ندارم مدتیه و از همه این جریان های فالو بازی و استوری بازی فامیل فالو کنی و نکنی ال بل ذهنم  راحته، چقدر دردسر داره این اینستا خیلی انرژی زیاد و اعصاب میطلبه مگر اینکه کسی که فقط از پیج های مفید و کلیپ ها استفاده ای ببره قسمت خاله زنکی بد رو اعصاب هست، الان نصف سفارشات و تجربه تلخت از همین سم بازی های اینستا ست، اگر نه عاشق شدن و رابطه اینقدر ها سخت نیست ساده بگیری ساده هم میشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا درسته👌 هرچی بیشتر بهش بها بدی بیشتر خودتو کوچیک کردی و دل طرفو میزنی 

من خیلی در دسترسش بودم 

خودمو نزدیکش کردم به جای به دست آوردنش ازم دور شد 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2731
اینستا ندارم مدتیه و از همه این جریان های فالو بازی و استوری بازی فامیل فالو کنی و نکنی ال بل ذهنم&n ...

من کاری به کار کسی نداشتم روی جریان یه پدیده مهم 

فالوم کرد البته دوستم تعریف کرده بود و اونم سر جریان قدرت طلبی فالو کرد 😶

تقصیر خودم بود پذیرفتم 

من خیلی در دسترسش بودم  خودمو نزدیکش کردم به جای به دست آوردنش ازم دور شد

من یه دوست پسر داشتم فک کنم ۱۷سالم بود یکسالو نیم بودیم باهم ببین انقد ازم حساب میبرد انقد محبت میکرد

من اون موقعه خودمو مث یه پرنسس میدیدم و اونم دقیقا مث یه پرنسس رفتار میکرد 

الانم همینطوریما ولی کمتر شده باید دوباره اون رومو نشون بدم😈

من یه دوست پسر داشتم فک کنم ۱۷سالم بود یکسالو نیم بودیم باهم ببین انقد ازم حساب میبرد انقد محبت میکر ...

چه خوب 

خوشبخت باشی