2737
2739

سلام خانوما

همسرم دو روز پیش یه پست گذاشت تو صفحه اش منم تگ کرد رو عکس، دیشب دیدم یکی تو دایرکت مسیج داده و درخواست فالو داده،نگاه کردم دیدم یکی از فالورای همسرمه.

دایرکتش فقط یه حرف م هست

چیکار کنم بگم به همسر؟ میترسم الکی حساسش کنم،نگمم میترسم ناراحت شه

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
نگو و نادیده بگیرش

از دیشب همینکارو کردم اما خب فکرمم پیش شوهرمه نمیدونم نگفتنش درسته یا باید درجریان باشه

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

اینا که بهت میگن بگو خواهشا به حرفشون گوش نده و الکی همسرت و حساس نکن اصلا فالو و دایرکت شد قبول نکن رد کن بره و کلا فراموش کن و به روی خودت نیار بخدا گاهی وقتها نادیده گرفتن بزرگترین لطفیه که به خودت و زندگیت میکنی تا بخوای از یه مسئله به این کوچیکی مسئله خیلی بزرگی درست کنی 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
اینا که بهت میگن بگو خواهشا به حرفشون گوش نده و الکی همسرت و حساس نکن اصلا فالو و دایرکت شد قبول نکن ...

کاملا عالی ومنطقی

برای شادی روح مادرم صلوات میفرستی؟برای باردارشدنم هم دعاکن عزیزم😘

قبول نکن و هیچی نگو 

من ۳۰۰ نفر در انتظار بودن که درخواستشون رو قبول کنم ولی نکردم ، قرار نیست که توضیح بدم به همسرم بگم اینا کین و چرا درخواستشون رو قبول نکردم 

وقتی میخوای ازش عکس بگیری ، نگو لبخند بزن ، بگو :" دوست دارم " و ببین چقد لبخندش زیبا تر میشه !☺                                                                               من تو را لمس نمیکنم ، من تو را زیارت میکنم ، تو با خود بوی بهشت داری 🥰🧡                                            مرد من دوستت دارم 🤭🧿💍 
2706