2737
2739
عنوان

مامان ها لطفا به دادم برسین...

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 40 پست
دختر آبجیم یه مدت اصلا غذانمیخورد با اسباب بازیاش سرگرم بود مامانش هروقت میرفت غذادرست کنه برای اونم ...

چه جالب😃

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از راهنمایی ات ... مثلا خیار خیلی دوست داره ، یهو دو تا خیار رو میخوره و تا ساعت ها لب به چیز ...

یه ساعت قبل نهار چیزی نده بزارگشنه اش بشه نهار بخوره 

بچه هامهمونی میرن کلا هیچی نمیخورن بچه منم خونه مادرم میریم هیچی نمیخوره به جز بستنی 

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
☹☹یعنی کلا تا حالا ازمایش نداده؟ اصولا بعد ۲سالگی میگن ی چکاپ کامل داده بشه  بچه ها اصو ...

نمیدونم چرا دکترش تا حالا ازمایش و چکاب براش نداده، با اینکه از نوزادی میبرم پیشش . 

دکترش ، دکتر مقدادی هست .

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2731
چه جالب😃

آره باحال بود دخترش از آبجی کوچیکم بیشتر حرف شنوی داره چون نزدیک بودن هرروز میرفت خونشون بازی میکرد باهاش یامثلا میرفتن تو اتاق دیگه ک ب حساب شهر بود میگفت بیابریم باهم رستوران غذابخوریم یا آبمیوه و اینا

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤

بذارش تو وان یا لگن بزرگ یا از این استخرهای بادی کوچیک بگیر که اب بازی کنه بدجوری اشتهاشو باز میکنه ادامس و پفک هم اصلا نده چون تو معدش مثل اسفنج میشه اصلا هم حرص نخور هر چی حساستر بشی و دعواش کنی بدتر میشه 

🌹و خدایی که به شدت کافیست🌹

کاش دردم یکی دو تا بود ....

هنوز از پوشک نگرفتمش . پوشکش رو باز میکنم اگه تا شب هم پوشک نبندم واسش اصلا دستشویی نمیکنه ،...میبرمش توالت ، هر کاری میکنم تشویقش میکنم جیغ و داد میکنه میگه جیش ندارم....ولی به محض اینکه  پوشکش میکنم ، پوشکش خیس خیس میشه حسااااابی ...

نمیدونم چرا دکترش تا حالا ازمایش و چکاب براش نداده، با اینکه از نوزادی میبرم پیشش .  دکترش ، د ...

نمیدونم چی بگم عزیزم 

دکتر مقدادی تعریفشو زیاد میکنن

ولی نمیدونم چرا جدیدا دیگه مث سابق حرفه ای نیس 

من تا حالا پیشش نرفتم ولی چن تا از دوستام بچه هاشونو بردن پیشش راضی نبودن 

2740
نمیدونم چی بگم عزیزم  دکتر مقدادی تعریفشو زیاد میکنن ولی نمیدونم چرا جدیدا دیگه مث سابق حرفه ...

من هم راضی نیستم ازش ، چند ماه پیش واسه کمبود وزن پسرم رو بردم پیشش ازمایش نداد ، یه پودری بهم گفت بخرم بدم بهش قد و وزنش رو زیاد میکنه ، یه بسته پودرش برای مصرف چهار ماه شد ۲ میلیون، ولی اصلا تاثیری نداشت 

من دو تا بچه 2و5ساله دارم هر دوشونم میخورن تا غذاشونم تموم نشده حق ندارن از جاشون بلند بشن.چیکار میکنم؟1ساعا قبل از وعده ناهار و شام و صبحانه تنقلات نمیدم یا اگه دادم میگم نگه دار غذاتو خوردی تموم شد اینم بعدش بخور میوه بستگی داره چی باشه سیب و  دوتا خیار دلش میزنه ولی الو و الوچه یکی دوتا اثر نمیکنه عصرانه یا شیر میخورن یا بستنی.شامشونو ساعت 8_8:30میدم چون گرسنه میشن .البته من تو گوشیم بازی گربه سخنگو و اموزش رنگها رو نصب کردم موقع غذا  میدم البته فقط موقع غذاااا ها بعدا دیگه نمیدم هااااا هم رنگ ها رو یاد میگرن هم به خاطر بازی میخورن چون نخوره گوشی میگیرم هم یه جا نشستن یاد میگیرن

اگه کرجی ببرش پیش دکتر مالی   عالیه واقعا

تهرانم. شرق تهران 

لطفا اگه دکتر خوب سراغ دارین معرفی کنید بهم

من دو تا بچه 2و5ساله دارم هر دوشونم میخورن تا غذاشونم تموم نشده حق ندارن از جاشون بلند بشن.چیکار میک ...

عالی ، ممنون 

من هم از این برنامه ها تو گوشیم دارم. یه مدت خیلی بازی میکرد الان دیگه تمایلی نشون نمیده بیشتر دوست داره توپ بازی کنه یا ببرمش بیرون . 

2706