2410
2553
عنوان

مامان ها لطفا به دادم برسین...

200 بازدید | 40 پست

سلام. 

پسرم دو سال و هفت ماهشه ، خیلیییی لاغره ، ۱۱ کیلو .

چند وقته اشتهاش خیلی کم شده ، هر چی براش درست میکنم نمیخوره، میوه میخوره ، روزی یکی دو واحد ، اما غذا اصلا ...

بازی و شیطونی میکنه، خدا رو شکر مریض هم نیست ...

دیروز خونه مادر شوهرم بودیم، اصلا چیزی نخورد جز خیار و یه تیکه نون ....😣😣😣😣چیکار کنم؟؟؟؟؟ پدرمو دراورده ...

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
با کارتون و اسباب بازی سرگرمش کن و وقتی حوایش نیست بزار دهنش. منم گاهی اینطوری میکنم

جایی میریم اصلا تلویزیون نگاه نمیکنه ، خونه خودمون هم هستیم بیشتر دوست داره بازی کنه تا تلویزیون تماشا کنه، کلا پر تحرکه

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
چکاپ دادی کم خونی و کمبود ویتامین نداره؟ دندوناش کامل دراومده؟

اره ..قبلن هم واسه وزنش بردم دکتر ، گفت ازمایش نیاز نداره

موقع نهار وشام تنقلات یامیوه نده غذا بده

وعده های غذاییت سرموقع باشه مثلا نهارت ساعت ۲یا۳ نباشه 

صبحونه به موقع خیلی موثره 

هر روز هم دوتا استکان شیر بهش بده یه دونش صبح یه دونش دوساعت بعد نهار

هرگز هم اصرار به غذاخوردن نکن بچه زده میشه 

خدایا شکرت ♥️♥️♥️
2714
موقع نهار وشام تنقلات یامیوه نده غذا بده  وعده های غذاییت سرموقع باشه مثلا نهارت ساعت ۲یا۳ نبا ...

ممنون از راهنمایی ات ...

مثلا خیار خیلی دوست داره ، یهو دو تا خیار رو میخوره و تا ساعت ها لب به چیزی نمیزنه ...،

جایی میریم اصلا تلویزیون نگاه نمیکنه ، خونه خودمون هم هستیم بیشتر دوست داره بازی کنه تا تلویزیون تما ...

کم اشتهاییش بخاطر بازیگوشی و هوای گرمه.

وقتی بازی میکنه غذارو تو اسباب بازی بهش بده مثلا کامیون ک داره عقبش رو کامل استریل کن براش لقمه بذار بگو این ماشین بارش چیزای خوشمزه اس آورده برای تو ایناروتحویل بگیر تادوباره بره باربیاره.ب حالت بازی بده بهش

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
کم اشتهاییش بخاطر بازیگوشی و هوای گرمه. وقتی بازی میکنه غذارو تو اسباب بازی بهش بده مثلا کامیون ک د ...

قبلن بهتر بود ، حداقل میخورد ....الان به زور با بازی و سرگرمی دو سه تا قاشق می خوره ....

اره ..قبلن هم واسه وزنش بردم دکتر ، گفت ازمایش نیاز نداره

☹☹یعنی کلا تا حالا ازمایش نداده؟

اصولا بعد ۲سالگی میگن ی چکاپ کامل داده بشه 

بچه ها اصولا غذاهای رنگی رنگی و مدل فست فودی و دوس دارن 

یکم رنگ و لعاب بده ب غذاهاش 

ظرف غذای عروسکی بگیر براش 

فینگر فود درست کن و خودش دونه دونه برداره بخوره 

دختر آبجیم یه مدت اصلا غذانمیخورد با اسباب بازیاش سرگرم بود مامانش هروقت میرفت غذادرست کنه برای اونم مثلااز غذای آماده سرد شده تو قابلمه اش میذاشت تو لیوانش آب میوه میذاشت هم برای خودش هم برای اون میومد مثلا مهمونی بعد باهم همون غذارو میخوردن

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
کم اشتهاییش بخاطر بازیگوشی و هوای گرمه. وقتی بازی میکنه غذارو تو اسباب بازی بهش بده مثلا کامیون ک د ...

ممنون...مرسی از راهنمایی ات عزیزم.حتما امتحان میکنم

2706