2733
2739
عنوان

یه خواستگاردارم از لحاظ ظاهری خیلی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 49 پست
بار دوم گرفتم بد در اومد اما بازم بهت میگم عزیزم خواهرم شما اول خوب تحقیق کن عجله نکن اخه تو ازدواج ...

خیلی ممنونم خداازخواهری کما نکنه الهی حاجت رواشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه شما برای من استخاره بگیرید؟؟؟ نامزدم یه وام میخواد بگیره ، میخوام بدونم به نفعشه یا نه ؟ ممنون ...

میشه بگید چه وامی؟چون ما هم چند جا درخواست وام دادیم میگن سیسستم باز نیست

2731
میشه بگید چه وامی؟چون ما هم چند جا درخواست وام دادیم میگن سیسستم باز نیست

حساب همسرم خیلی کار کرده بهش سلف میدن ، شرایطش رو دقیق نمیدونم چجوریه

وقتی میخوای ازش عکس بگیری ، نگو لبخند بزن ، بگو :" دوست دارم " و ببین چقد لبخندش زیبا تر میشه !☺                                                                               من تو را لمس نمیکنم ، من تو را زیارت میکنم ، تو با خود بوی بهشت داری 🥰🧡                                            مرد من دوستت دارم 🤭🧿💍 

دوستان ازراهنکایی های همه شمامتشکرم،ببخشیدنمیتچنم جواب همه روبدم ولی از همتون تشک میکنم

دوستان اگه درحقم خواهری کنیدوب ای خوشبختیم وبرای اینکه خداکمکم کنه برام لطف میکنید صلوات بفرستید

بخدا به همه دعاهای خیرشماهانیازمندم بحث یککک عمرزندگیع ممنون میشم برام دعاوصلوات بفرستین خیلی خیلی متشکرم از راهنمایی وهمدردیتون🙏🙏🙏😭⁦❤️⁩

لطفاهرکس صلوات فرستادلایـ⁦❤️⁩کم کنیدمممنون ازخواهرای گلم 🙏⁦❤️⁩

2738
متوجه شدم .ممنون

خواهش میکنم عزیزم

وقتی میخوای ازش عکس بگیری ، نگو لبخند بزن ، بگو :" دوست دارم " و ببین چقد لبخندش زیبا تر میشه !☺                                                                               من تو را لمس نمیکنم ، من تو را زیارت میکنم ، تو با خود بوی بهشت داری 🥰🧡                                            مرد من دوستت دارم 🤭🧿💍 
عزیزم میانه یعنی  سختی داشتع باشه یعنی هم خوب داره هم بد تو ی جا سود نفعی داره ی جا نه

دوستان من میخواستم یه چیزی هم بگم

شب قبل اینکه اینابیان خواستگاری من یه خواب دیدم

خواب حجله حضرت قاسم رودیدم نذرکردم و۳تاازشمع های حجله حضرت قاسم برداشتم به نیت خواسته هام روشن کردم،بعدهمه گفتن حاجترواییه

من تو بیداری نذرحجله حضرت قاسمودارم(حاجت ؛یه بخت عالی وموفق وسالم وصالح ازهرلحاظ)

واسه همین دودلم که آیا این خواب ربطی به این خواستگارداره یانه

دوستان من میخواستم یه چیزی هم بگم شب قبل اینکه اینابیان خواستگاری من یه خواب دیدم خواب حجله حضرت ق ...

نگران نباش عزیزم شما دربارش خوب تحقیق کن بسپارش بخدا چون جز خدا کسی قادر ب دیدن اینده نیس ایشالله خدا کمکت کنه تا بد و خوب بشناسی 

دوستان ازراهنکایی های همه شمامتشکرم،ببخشیدنمیتچنم جواب همه روبدم ولی از همتون تشک میکنم دوستان اگه ...

عزیز من با این حجم استرس تو بهترین زندگی رو هم خراب میکنی با دستای خودت.چیشده مگه؟؟؟خواستگار خوب اومده چرا انقدر اعتماد به نفست پایینه؟ حتما یه چیزایی دیدن که اومدن حتما اونا هم گفتن دختره به پسرمون میخوره که حرفشو زدن،چرا سرکاری باشه؟؟

من مطمئنم تو هزارتا ویژگی خوب داری فقط و فقط مشکلت اینه که خودتو کم میبینی،استخاره تو این مورد قابل اتکا نیست واقعا،برو با پسره آشنا شو،توکل به خدا کن فقط و آروم باش

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
دوستان من میخواستم یه چیزی هم بگم شب قبل اینکه اینابیان خواستگاری من یه خواب دیدم خواب حجله حضرت ق ...

تو نشونه به این قشنگی دیدی بعد دنبال استخاره ای؟ بذار من بزنمت دلم خنک شه حداقل🥺 پاشو جمع کن خودتو و بگو بیان حرف بزن با پسره،بحق امام حسین خوشبخت و عاقبت بخیر میشی

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
تو نشونه به این قشنگی دیدی بعد دنبال استخاره ای؟ بذار من بزنمت دلم خنک شه حداقل🥺 پاشو جمع کن خودتو ...

یعنی این نشونه خداست یعنی باورم نمیشه یعنی خواستگارم درست عین عین معیارهامه ولی خیلی میترسم

2706