2733
2734

دوسال پشت کنکور موندم و اصلا نخوندم لای کتابا رو هم باز نکردم امسالم یه ماه اخر الکی یه چیزایی خوندم ولی گند زدم کلا کنکورمو

حالا چیکار کنم بنظرتون بچه ها؟😢

بمونم امسال واقعااا بخونم و تلاش کنم؟

یا اینکه برم دانشگاه ازاد یه رشته ای بخونم همینجوری 

نه نخون برو دانشگاه اممممممممما برو یحرفه یاد بگیر

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نظر من اینه نمون پشت کنکور،برو یه رشته خوب ، و حتما بیرون از دانشگاه مهارتاشو یاد بگیر که فقط مدرک خالی نداشته باشی،چون دانشگاه چیز زیادی واقعا یادت نمیده

و اینکه چندسالته؟

نمون دیگ پشت کنکورررر برو آزاد

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
اگه توان مالیش رو داری،برو دانشگاه ازاد،چون شهریه هاش خیلی بالا رفته و با توجه به توان مردم،تعداد ور ...

اینم در نظر بگیر که دانشگاه ازاد،توی این دوره چهارساله کارشناسی ممکنه تغییر و افزایش شهریه هم داشته باشه،اگر میتونی رشته هایی که با سوابق تحصیلی میشه رفت شرکت کن،یا غیرانتفاعی چیزی

به نظرم دانشگاه نرفتی هم ضرری نمی کنی من تا تهش رفتم به نظرم خیلی بهتره اون پولی رو که می خوای برا دانشگاه آزاد حروم کنی و چیزی یاد نگیری بدی یه آموزشگاه خوب و یه حرفه مثل آرایشگری یاد بگیری و یه کار با درآمد بالا نصیبت بشه نه یه مدرک الکی و بی کاری

بنظرم هم کنکور دوباره بده و درس بخون درست حسابی  هم در کنارش برو مهارت مثلا میکرو واسه ابرو .. رو یاد بگیر این مهارت ها یا میکاپ های درست حسابی ک یاد بگیری خیلی راحت منبع درامدت میشه و همینطور میتونی مهاجرت کنی بری کنکور گفتم بده ک مثلا تو رزومت نوشته بشه ک تحصیلات اکادمیک از فلان دانشگاه رو داره . اگ هم ن ازاد برو اک توان مالیشو داری 

2706