2733
2739
عنوان

مناجات سالکان(صحیفه سجادیه دعای 26) 🌟🌠

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 67 پست
سلام عزیز دلم  😢😢😢یک دنیا ممنون خواهری  الهی عاقبت به خیر بشید الهی حاجت روابشید تنتو ...

خواهش میکنم... انجام وظیفست🙏💚🙏💚

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
من خوندم براشون انشاالله خدا بحق بیمار دشت کربلا هرچی زودتر همه ی مریض ها مخصوصا مریض های مذکور شفای ...

سلام عزیزم... خیلی ممنونم💐🌿🙏🌿

الهی طوری دروازه خوشبختی به سمتت باز بشه که کسی قادر به بستنش نباشه🙏💚💚🌸🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان گرامی، به تاپیک مناجات سالکان(انس با صحیفه سجادیه) خوش آمدید🙏       &nb ...

سلام خواهر مهربونم ظهر بخیر خیلی خیلی ممنونم ازتون لطف کردید 

ان‌شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده و خودت و خانوادت همیشه در صحت و سلامتی باشید و خونتون مملو از آرامش باشه 

خدا دلت رو شاد کنه

کارتون برام خیلی ارزشمنده امیدوارم بتونم جبران کنم براتون آیه الکرسی خوندم و صلوات فرستادم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ان‌شاءالله آقا حسین هم زودی شفا پیدا کنن خدا به نوجوونیش رحم کنه و دل مادرش رو شاد کنه براش علاوه بر امن یجیب سه تا حمد خوندم و صلوات فرستادم

خدا شفاشون بده ان‌شاءالله اللهم اشفع کل مریض🤲🌹🤲🌹🤲

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
خواهش میکنم... انجام وظیفست🙏💚🙏💚

❤❤

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2731
سلام دوستان گرامی، به تاپیک مناجات سالکان(انس با صحیفه سجادیه) خوش آمدید🙏       &nb ...

سلام عزیزم 

روی چشمم

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
سلام عزیزم  روی چشمم

سلام مارال جان💐🌼🌼روزت عالی و بر وفق مرادت... الهی🌿💎🌿💎🌿💎🌿

سلام مارال جان💐🌼🌼روزت عالی و بر وفق مرادت... الهی🌿💎🌿💎🌿💎🌿

قربونت عزیزم 😘

همچنین🙏❤❤❤

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
2738

سلام ماه بانو جونم

خوندم 

التماس دعا دارم قشنگم

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
سلام ماه بانو جونم خوندم  التماس دعا دارم قشنگم

سلام بروی زیبایت... به قلب باصفات😘🌸🌸🌸🌸🌸

الهی خداوند طوری دروازه خوشبختی  بروت باز کنه که هیچ کسی قادر به بستنش نباشه💚🙏💚🙏💚🙏💚🙏

براتون آیت الکرسی میخونم💎🙏💎

سلام گلم ، بازم ممنون مهربونم ، حتما      

سلامت باشی عزیز مهربون، همراه همیشگی😘💖💚🌸

سلام ظهرت بخیر خوبی عزیزم،، من به نیت شفای هر دوکاربر به همراه 14 تا صلوات خوندم،، ان شاالله شفای عاجل،، التماس دعا. 

سلام عزیزم نازنینم خدا اجرتون بده انشاالله خدا همه ی مریضارو ببخشه به مریض کربلا

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706