2733
2739
عنوان

خوابم نمیبره بعدا ک..... از مامان بابام خجالت میکشم😐😐😐😱😿😭

| مشاهده متن کامل بحث + 48003 بازدید | 790 پست

منم فکرشو میکردم خجالت میکشیدم😂 تازه میگفتم اینایی که عروسی میگیرن چرا انقد خجالت نمیکشن ، موقع ش که رسید خجالت نکشیدن😐

✌️                                                https://harfeto.timefriend.net/16303622788192                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفت کاری نداره شیرینی می‌خریم میریم‌میگیم نوه دار شدین مبارکه  🥴🥴🥴🥴

😂😂😂😂

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
وای چ سخت😱😱

توروخدا بهم استرس نده خودم به اندازه کافی دارم😂

چجوووووری تو چشمای بابام نگاه کنم؟؟؟؟ 

یا ابوالفضل پووووور عررررب😐😐😐😐😐😐

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652
2740

ولی جاریم راحته خوش به حالش 

وقتی فهمید حامله است مهمونی داد پیش باباش هم نشسته بود گفتم خجالت نکشیدی روت شد . ؟ گفت اره مگه چیه 

گفتم خوش به حالت من روم نمیشه 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
منم روم نمیشد مخصوصا از بابام .دیگه رفتم به مامانم من من کنان گفتم مامان نتیجه ازمایشم مثبت شده . ا ...

اوخی😂😂😍

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
نه بهم گفتی فلفل نخور😐

اسم کاربری ات رو گفتم به شوخی🤗

ببخشید باور کنید اصلا منظوری نداشتم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
به وقتش روت میشه.وای منکه بعدعروسی دلم نمیخواست بابام وداداشامو ببینم.دست خودمم نبود.کلاهنوزم بهش فک ...

حق داشتی😐😐😐😐😐😐😐😐وای شب عروسی چیکار کنم