2733
2734
عنوان

بنویس (رفتم ) ببین کیبوردت چی پیشنهاد می ده 😃

| مشاهده متن کامل بحث + 23864 بازدید | 1957 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفتم تو این دنیا که به من گفت سلام  😐😑😶😂😂

به تو از دور سلام ،به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام!😢♡ به تو از دور سلام ، به حسین از طرف وصله یِ ناجور سلام😔! به تو دلبسته شدم!! به شبایِ جمعه کربلا وابسته شدم ...  به تو دلبسته شدم !!به خدا من از همه به غیر تو خسته شدم 😢حسین اقام ♡همه میرن تو میمونی برام ...☆              شنیدم پنجره فولادت کربلا میده♡ سلام زندگی ،سلام عشق من؛ الاسلام علیک حجت بن الحسن...♡                                                                                                                     ♡الهی و ربی من لی غیرک؟!♡ (ای مبعود من!،مگه من جز شما چه کسی رو دارم!؟♡)در کدامین نخلستان هستی با دلدار خود بـه راز و نیاز نشسته اي؟در کدامین چاه سر فرو برده و راز دل می گشایی؟کاش می‌دانستیم بیت الاحزانت را کجا برپا کرده اي! یا امام زمان(عج)☆♡
2738

رفتم و با توجه به شرایط فعلی در مورد نظر خود به عنوان یک انسان در طول تاریخ ایران باستان شناسی سلام علیکم بزرگوار و از این که انقدر دلسوزانه راهنمایی کردید و در نهایت با این همه سالهای گذشته و حال حاضر به عنوان یک ابزار و محتویات به غرفه ما سر زدید زدید

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم

رفتم بالا نمیاد ولی اگه میشه این هفته پیش تهران بودیم که به چ پیامای منو مامان و بابا اینا خونه هستن یا ن الانم خیلی وقته ک میخوام تو سایت سفارش بدم ولی نمیشد که خیلی واقعا استرسم رو کم نمودین واقعا ک مردم برات خیلی تنگ میشه بفرمایید....

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
2706