2137
2106

پیرو تاپیک قبلم ی پیج از دختر داییش ک قبلا باهم رفیق بودن ساختم پی ام دادم بعد از دوز سین کرده اینارو گف وای خداااایا دلم میخواد زمینو گاز بگیرم از خجالت

کاربرکوردم🇭🇺☀

زمینو ول کن شات رو بذار سریع بقیه تاپیکا منتظرمن.:/

لینک رو بگیر بعد با نت بازش کن 😑خواستی حرف بزنی به صورت ناشناس!😑💙‌ https://harfeto.timefriend.net/16262227768664 😉💙 طرف یجور میگه برام دعا کن که انگار ما با فرشتگان وی آی پی کانکتیم نمیدونن اگه ملائک بفهمن با ما در ارتباطه قضیه کلا کنسله براش که هیچ، ریپورت بلاکم میشه.🥲😂

کو بذار چی گفته

پسنداز   من  برای   آینده   ماهیانه   ۱۰هزار    قسط وام میدم .    هر زمان نیاز  داشته باشم بدون ضمانت و بدون تبعیض جنسیت و پارتی مارتی و غیر حضوری وامم میگیرم . امیدوارم منم مثل بقیه همین روزا جزئی از خیرین وام دهنده باشم یا امام حسین علیه السلام   من عضو   حمایت از بانوان  شدم  خداروشکر  🙏😍✌️✌️✌️  باید اراده کنی خواستن توانستن هست  بعد از ۲۰ سال     زندگی مشترک که فقط اسم مشترک داشت اما مفهومی نداشت  تنها دلخوشیم بچه هام بودن و شرایط جدایی رو نداشتم سوختم وساختم        تا اینکه با حمایت خیرین حمایت از بانوان خونه رو بجای مهریه بنام خودم کنم از شما فاطمه ۱۱۲۲ عزیزم و شما مهربون mamanyasin 99  دنیا دنیا تشکر میکنم  ان شاءالله هر جا هستین به حق فاطمه زهرا علیهم السلام زندگی تون پر از آرامش و شادی باشه هر وعده نماز دعایتان میکنم                                            

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
زمینو ول کن شات رو بذار سریع بقیه تاپیکا منتظرمن.:/

بهترین حرفو زدی😂👌

*- اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ❤
2050
بهترین حرفو زدی😂👌

😂😂

لینک رو بگیر بعد با نت بازش کن 😑خواستی حرف بزنی به صورت ناشناس!😑💙‌ https://harfeto.timefriend.net/16262227768664 😉💙 طرف یجور میگه برام دعا کن که انگار ما با فرشتگان وی آی پی کانکتیم نمیدونن اگه ملائک بفهمن با ما در ارتباطه قضیه کلا کنسله براش که هیچ، ریپورت بلاکم میشه.🥲😂
مائده دختر داییش؟

مائده خودشه

وای از دنیا ک یار از یار میترسد                                               غنچه های تشنه از گلزار میترسد 🥀                                                   عاشق از اوازه دیدار میترسد                                                            پنجه خنیاگران از تار میترسد                                                            شهسوار از جاده هموار میترسد                                                      این طبیب از دیدن بیمار میترسد                                              سازها بشکست و درد شاعران از حد گذشت                                          سالهای انتظاری بر من و تو بد گذشت 🖤
2051