2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله هفته پیش رفتم قلبش تازه تشکیل شده بود برای همین کم بود ضربانش برای اونم نگرانم 🥺🥺🥺🥺🥺🥺۱۰۵ م ...

نگران نباش فداتشم توکلت به خدا باشه انشاا... خدا صحیح و سالم حفظش کنه براتون 

سونو گفت چند هفته؟ 

خودتون هفته چند از روز اول پریودتون رفتید؟ 

2728
نگران نباش فداتشم توکلت به خدا باشه انشاا... خدا صحیح و سالم حفظش کنه براتون  سونو گفت چند هفت ...

مرسی گلم 🥰🥰🥰🥰دکتر ۸ هفته حساب کرده بود ولی سونو گفت ۶ هفته اس هنوز

سمنو عالیه ویتامین ب خالص  اگه تهوع نداری تا می‌دونی چیزای مقوی بخور  من که ویار خیلی شد ...

بله منم همینجور بودم اصلا نمیتونتسم بخورم دکتر یه قرصی داد برای حالت تهوع که قبل غذا بخورم حتما حتما از اون قرص بگیر بخور خیلی فرق میکنه 

2738
منم پس فردا نوبت سونو دارم، از پریودم میشه 8 هفته

منم دقیقا پس فردا دوباره میرم سونو🤩🤩🤩به خاطر همون ضربان گفت دوباره بیا ببینم بهتر شده یا نه ، حتما به دکترت بگو از اون قرصا بنویسه برات ، موز هم خوبه هم مقویه هم حالت تهوع رو کم میکنه سعی کن هر روز بخوری

منم دقیقا پس فردا دوباره میرم سونو🤩🤩🤩به خاطر همون ضربان گفت دوباره بیا ببینم بهتر شده یا نه ، حتم ...

الهی عزیزم انشاا... همه چی خوبه نگران نباش

کدوم قرصا؟ اسمش چیه؟ 

من خیلی نگرانم میگم نکنه بارداریم پوچ باشه 😭 استرس دارم

الهی عزیزم انشاا... همه چی خوبه نگران نباش کدوم قرصا؟ اسمش چیه؟  من خیلی نگرانم میگم نکنه بار ...

یه قرصیه برای همین حالت تهوع بارداری میدن ، اسم دقیقش رو مینویسم برات نگران نباش انشالله به سلامتی نی نی تو بغل میگیری منم بارداری اولم هست خیلی استرس و فکر و خیال میکنم انشالله هیچی نمیشه نگران نباش💗💗💗💗💗💗

الهی عزیزم انشاا... همه چی خوبه نگران نباش کدوم قرصا؟ اسمش چیه؟  من خیلی نگرانم میگم نکنه بار ...

وقتی رفتی و صدای قلبش رو شنیدی خیالت راحت میشه انگار از همه دنیا جدایی🥺🥺🥺🥺🥺🥺

یه قرصیه برای همین حالت تهوع بارداری میدن ، اسم دقیقش رو مینویسم برات نگران نباش انشالله به سلامتی ن ...

مرسی عزیزدلم انشاا... این دوران رو بسلامتی سپری کنی و نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت

خیلی برام دعا کن فداتشم

2706