2737
2734
عنوان

رد دادم دیگه

47 بازدید | 3 پست

سلام بچه ها با شوهرم و همکارا ی شرکت اومدیم تهران برای ماموریت کاری و شب ها با همکار ها تو خونه میمونیم تقریبا هو آفیس میشه گفت یه دختری اینجاست بد جور روی مخ منه به نظرتون چطوری باهاش رفتار کنم خیلی کرم میریزه برا شوهرم چونکه اون مسئولشونه همش به شوهر من میگه رئیس و مثلا دیروز داشتیم شکلات می‌خوردیم من به شوهرم به شوخی گفتم برای تو شکلات نیس سریع شکلاتشو آورد داد به شوهر من گفت من نمی‌خورم رئیس شکلات من برای شما یا مثلا سر سفره برای شوهر من سس باز میکنه برنج میکشه خیلی خودشیرینی بازی در میاره نمیدونم چطوری باهاش رفتار کنم 

احساس میکنم میخواد خودشو بچسبونه به شوهرم همش با شوهر من حرف میزنه همش حرفاشو تایید میکنه لباس های ناجور میپوشه همه هم متوجه شدن هیشکی اینجا از اون خوشش نمیاد به شوهرم هم میگم اخراجش کن گوش نمیده میگه نون کسی رو نبر توهم زدی و از این حرفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731