2752
2734
عنوان

لیزر موهای زائد بودن

254 بازدید | 46 پست

لطفا اگر کسی لیزر کرده یا در اطرافیان دیده راهنماییم کنه.اینکه میگن اگر قبل از بارداری بری لیزر بدن به احتمال زباد طی بارداری موهای زائد بدن دوباره برمیگرده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من خودم لیزر میرم و شنیدم ک برمیگرده بعد بارداری ولی نمیدونم چقد درسته 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
من ناحیه بیکینی خیلی سفید بود یک ماه پیش رفتم الان تیره شده به شدت کسی تجربه ای داشته؟ زیر بغلم تی ...

عه چرا تیره بشه اصولا روشن میشه 

واس من روشن تر شده 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
من تا دیدم قبل بارداری میرن ک در طول بارداری راحت و تمیز باشن

اره خب منم بخاطر همین میخوام برم ولی چند جا شنیدم و تو اینترنت خوندم که به علت تغییرات هورمونی در بارداری برمیگرده موهای زائد

ممکنه بخاطر هورمونا بخشی ازش به صورت پرز برگرده اما هرگز  مث قبل نمیشه

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
من ناحیه بیکینی خیلی سفید بود یک ماه پیش رفتم الان تیره شده به شدت کسی تجربه ای داشته؟ زیر بغلم تی ...

نه من ۲ هفته پیش هفتمین جلسم بود قبلا تیره بود الان سفید شده تازه موهامم خیلی ضخیم شده خیلی خوبه

یک عدد دختر خود ساخته هستم😎🍷
 نه من ۲ هفته پیش هفتمین جلسم بود قبلا تیره بود الان سفید شده تازه موهامم خیلی ضخیم شده خیلی خو ...

موهای کجات ضخیم شده؟

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.