2752
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 319026 بازدید | 2457 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم اینطوریم همیشه پاهامو میشورم🤕🤕 ولی اطرافیان همیشه دعوام میکنن سرکوفت میزنن هیشکی پزمو ندا ...

عه پس قدر خودتو بدون اگه خواهرم بودی کلی پزتو می دادم به زنه😂♥️ولی زیاد تو اب نرو خدایی نکرده مریض میشی

2731

یه نفر به مادر شوهرم زنگ زد احوال پرسی بعد مادر شوهرم در حال پخت کلوچه بود بعد میگه من که دارم کلوچه درست میکنم اخه اجاق گازمون خارجی هست خیلی خوبه فرشم خیلی بزرگه😑

از شش سال پیش هم شروع کرده به جهیزیه گرفتن هر جا میره شروع میکنه به تبلیغ کردن از دختر و این که چیا خریده اخه به بقیه چه ربطی داره تو چیا خریدی 

یه بارم که  شوهرم گفت چرا اینقدر واسه دخترت خرج میکنی زمان من یه یخچال برام نگرفتی  جواب داد اخه  دختر من مثل زن تو بیسواد و بی فرهنگ نیست واسه همین من باید جهیزیه انچنانی براش بگیرم 

بیسواد هم منظورش اینه که بیکارم وگرنه ارشد دارم 

به قدری با این پز دادنای الکیش منو آزار داده که خدا ازش نگذره 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
ن محل نمیدادم استراحتمو میکردم تابچم بدنیااومد ولی بعدش خودش باردارشد سقط شد بخاطر فعالیت بیجا هرچند ...

افرین به همچین ادمایی نباید توجه کرد 

چه بد،کاش یکم به خودش اهمیت می داد تو اون دوران مثل تو،بعضیا واقعا عقل ندارن شنیدی میگن عقل نداره جونش در عذابه همینه دیگه

افرین به همچین ادمایی نباید توجه کرد  چه بد،کاش یکم به خودش اهمیت می داد تو اون دوران مثل تو،ب ...

اون چون دوتا بچه سالم اورد براسومی دیگه اصلا مراعات نمیکرد حتی منم میگفتم بهش میگفت ن من سالمم الم بلم. تو سخت میگیری.درصورتی ک من واقعا درعذاب بودم دست تنها چندماه استراحت کنم ولی بخاطر بچم تحمل کردم

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏

ما یه همسایه داریم خیلی پز عروسش رو می ده خوده عروسه ۴۲سالشه ،،عروسی هم نگرفتن نه جشن عقد نه جشن عروسی

اون وقت همسایه مون می گه اینا مامان جون هاشون هم تالار می گرفتن 

اخه ۶۰سال پیش تالار بوده 

همه عروسی ها تو خونه بوده من ۲۰ساله می بینم تالار می گیرن

میگم یه چیز بگم قول میدی بین خودمون بمونه؟! من وقتی فهمیدم حمله ی پانیک دارم تا چهار ماه جلو همکلاسی ...

وایی شت منم یادم نیست چه مریضی بود یه مدت اونطوری بودم دیگه ما سلطان تباها هستیم هیشکی رو دستمون درنمیاد😎😂🤲🏻

یچیزی بگم سمییییی 

یه همکلاس داشتم با نداشته هاش پز میداد, سه سال بود ازدواج کرده بودن تلویزیون نداشتن بعد میگف تلویزیون چیه آخه؟؟؟ اخبار رو که از گوشی دنبال میکنیم بقیه ی تایممون رو میشینیم با همسرم حرف میزنیم و عاشقی میکنیم,  

2706