2733
2734
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 318418 بازدید | 2457 پست

دوستم پز تبلتش رو میداد بعد خودش لو داد با کارت تخفیف باباش خریده بودن 

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚

یه شب رفته بودیم رستوران فرداش میخواستم برم مدرسه دستمو چسب زخم زدم رفتم دوستام گفتن چیشده گفتم چیزی نیست دیشب رفتیم رستوران بابام گفته پیاز پوست بگیر با برنج بخورم دستمو بریدم😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

خدایا منو گاو کن فازم چی بود 😑😑😑😑

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بنده خدایی زود حامله شده بود میگفت اره ماشاالله شوهرم خیلی قوی هستش😐

😂😂😂😂 ماشاالله

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

یبار دوتا ازدخترعموهام خونه مادربزرگم بودن و داشتیم حرفرمیزدیم حرف از گوشی شود یکیشون گفت گوشی a51 سامسونگ خیلی خوبه  بعدش اون یکی از  دخترعموم گفت اپل ازهمشون باکلاس تره و های کلاس تر و بهتر از هرلحاظ 😂😂😂 چون خودش اپل داشت 

بهاربود وتوبودی و امید بود وعشق  بهاررفتو و تو رفتی وامید رفت. من ماندمو و عشق.... 
2731
طلاست خواهر من طلا. باید اول بکنی تو قرنیه ی ملت تا بعدش اجازه ی استفاده کردن برات صادر شه

خووو باشه

مگ میخام بفروشمش ب ملت ک کنمش تو چش اونا

والا الان دیگ خوشم نمیاد طلا بندازم

طلاهامو گذاشتم اونور ی گوشواره کوچیک فقط میندازم

گفتم پدرم اختلاس گره 

اخههه بیشعور چرا میگی اختلاس گر ! 

نمیدونم هدفم چی بود تا نهم گفتم اختلاس گره بعد ها فهمیدن داروسازه

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن

دوست مامانم دخترشو ۱۱ سالگی شوهر داده بعد ب مامانم گفته بود تو فمیل ما دخترامون رو زمین نمیمونن همرو میبرن تازه الان مادرشوهر دخترم و همه ی فامیلای شوهرش میگن دختر دیگه ای تو فامیل ندارین؟😐😐

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
2740
وااای جاری ام دیگه پدرمان درآورده از بس پز شوهرش و میده خدا نگذره ازش میدونه من شوهرم خوب نیس هر وقت ...

ماتحت آسمون پاره شد شوهر تالاپ افتاد پایین😂😐

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
یه شب رفته بودیم رستوران فرداش میخواستم برم مدرسه دستمو چسب زخم زدم رفتم دوستام گفتن چیشده گفتم چیزی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 رستوران و پیاز وای جرررررر

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
حسادت جاری ب جاری خب تو نگو از زندگیت پیش اون ک بدونه چکاریه اصن اون خوب باشه یا بد چ ضرری ب تو میزن ...

مشکل اینه که همسایه هستیم من نمی گم اما اون بیش از حد فضول هس ۲۴ ساعته داره رفت و آمد ماهم چک میکنه چه برسه به دعوا هامون عمدا از بدجنس ای میاد میگه چون قبلا منو برای داداش اش میخواست خیلی رفت و آمد کردن من جواب رد دادم حالا فقط داره از زندگی خوبه خودش و داداش اش میگه بیشعور

جرررررعرررر 🤣🤣🤣وای من پاره شدم

😅😅😖😖

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 رستوران و پیاز وای جرررررر

😅😅😖😖

2706