2737
2739
عنوان

بی بی چک

124 بازدید | 14 پست

سلام دوستان امروز ۱۳روزازiuiکردنم میگذره بی بی چک گذاشتم توی۴یا۵دقیقه یه هاله خیلی کمرنگ که توی نور مشخص بود افتاد حتی همسرم هم دید باید۴شنبه ازمایش بدم بنظرتون مثبت اومدم عکس بگیرم توی عکس هاله معلوم نشد بعد۱ساعت هاله پرنگ تر شد

خدا میشه منم زودی مامان بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشاالله عزیزم اگ هاله داره مثبته کجا iui کروی منم میخوام برم سخت بود هزینه اش چقد شد

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد
2731
ایشاالله عزیزم اگ هاله داره مثبته کجا iui کروی منم میخوام برم سخت بود هزینه اش چقد شد

من بيمارستان ارش تهران سمت تهرانپارس انجام دادم صفرتاصد شد١٢٠٠

من بيمارستان ارش تهران سمت تهرانپارس انجام دادم صفرتاصد شد١٢٠٠

جدی چ خوب دفترچه داشتین من احتمالا برم رویان میگن درصد موفقیتش بیشتره چجوری بود سخت بود.. ببخشید اگ دوست داشتید جواب بدید مشکلتون چی بود من تنبلی دارم و شوهرمم کم تحرکی 

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد
جدی چ خوب دفترچه داشتین من احتمالا برم رویان میگن درصد موفقیتش بیشتره چجوری بود سخت بود.. ببخشید اگ ...

منpcoهستم وهمسرم واريكوسل دارن گفتن٢بارiuiاگه جواب مداد بعدعمل واريكوسل رويان بنظرم پول اسم ميگيرن توى بيمارستان ارش خيلى ها ديدم رفتن رويان و نتيجه نگرفتن ولى اينجا نتيجه گرفتن بنظرم حداقل مركزمام برو تو اينستادرصد موفقيتش رو ميتونى ببنى

جدی چ خوب دفترچه داشتین من احتمالا برم رویان میگن درصد موفقیتش بیشتره چجوری بود سخت بود.. ببخشید اگ ...

سخت نبود من٥شب لتروزول خودم دوتا امپولhugزدم ٧تا امپول زيرجلدى سينال اف زدم ١دونهhcgزدم و روزiuiمثل تست پاپ اسمير هست 

2740
سخت نبود من٥شب لتروزول خودم دوتا امپولhugزدم ٧تا امپول زيرجلدى سينال اف زدم ١دونهhcgزدم و روزiuiمثل ...

آهان خداروشکر چند روز دیگ معلوم میشه ک واسه شما مثبته 

منpcoهستم وهمسرم واريكوسل دارن گفتن٢بارiuiاگه جواب مداد بعدعمل واريكوسل رويان بنظرم پول اسم ميگيرن ت ...

پیج اینستا شو میدازی... نمیدونم احه انقد میگن رویان جواب داده همسرمنم واریکوسل داره خودمم تنبلی 

من فردا بايد برم ازمايش

ایشالا ک مثبته حتما بهم خبر بده

سلام عزیزم منفی بود

ایشالا ماه بعد عزيزدلم... دکتر نمیگ چرا iui ام منفی میشه منم تصمیم دارم انجام بدم اما اینک زیاد موفقیت آمیز نیس نگرانم میکنه