2733
2734
عنوان

اظهار نظر شوهر در همه مسایل:-|

30 بازدید | 15 پست
بچه ها شوهر من تو همه چی نظر میده اینقدر دلم میخواد تو بعضی چیزا بگه اینا زنونس من نمیدونم.از کوچترین جابجایی و دکوراسیون خونه تا رفت و آمد ,نظر دادن راجع به دوستام.الان یه نمونش دختر خالش بچه دومشو فارغ شده میگه بریم خونشون (واسه اولی رفتیم کادو دادیم) در حالیکه اون نه منو پاگشا کرد بعد ازدواج..نه رفتم خونه تازه اومد پیشم نه وقتی مکه رفتیم اومد خونمون.بهشم میگم جبهه میگیره.میدونم مامانش گفته زشته اینم الان فکر میکنه نریم چه فاجعه ای میشه.بازم میرم مهم نیس ولی آخه همه مردا اینجورین؟
دقیقا مثل شوهر من ... میدونم همه کاراش بی منظوره ولی واقعا موجود کنجکاویه ... تا میشنوه یکی زایمان کرده یا حتی انگشت کسی درد بگیره میگه زنگ بزنم حالشو بپرسم خخخ کلا یه فازی داره واسه خودش اخه ما از همه دوریم محبوره زنگ بزنه ... اگه مساله حادی نباشه کاری بهش ندارم ولی بعضی جاها هم بهش می فهمونم که با این کاراش باعث میشه دیگران پرتوقع بشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم همه ی مردا که اینطوری نیستن...ولی من یکیو میشناسم که دقیقا همینجوره به کوچکترین مسائل و جزییات توجه داره و نظر میده....اگه بخوام برات مثال بزنم باورت نمیشه....الان 55سالشه ولی متاسفانه هنوز همونطوریه...
هرچه بدخلقی کنی از قبل  عاشق تر شوم ، هرچه قهوه  تلخ تر نوشیدنش دلچسب تر...!!!!!!
2731
دقیقا سال عقد و ازدواجتم مثل منه.. نکنه شما منی؟؟ یا من شمام خخخ ... ببین خودت مدیریتش کن مثلا من جدیدا تا خونه نیست اون کاری که دلم میخواد میکنم بعد که علت رو می پرسه یا نظر میده میگم ببین من بیشتر تو خونه هستم و خانوما بهتر میدونن چی رو کجا بزارن دل چسب تره اخه وقتی مهمون میاد مردا به ظاهر خونه دقت نمیکنن ولی خانوماشون دقیق میشن پس بهتره بزاریم هر کی کار خودشو کنه .. اونم سریع میگه میل خودته فقط میگم خودتو خسته نکرده باشی خخخ... با شوخی و خنده کار خودتو کن .. جاهایی هم که دوست نداری بری با منطق توجیحش کن
شوهر منم خییییلی جوگیره مخصوصا تو جمع. مثلا وقتی با اعضای خانوادم دور هم جمعیم هر کس راجع به هر موضوعی حرف بزنه اون باید نظر بده.فکر می کنه علامه دهره شایدم فکر می کنه اگه حرف نزنه بقیه میگن این لاله
هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من...😇😇😇
خخخخ گلم شاید از اولش زیاد ازش نظر خواستی اینجوری شده من سراغ دارم مردهایی که دکوراسیون خونه و به روز بودن وسایل حتی بیشتر از زن خونه براشون مهمه
تمام ناتمام من با تو تمام میشود....
شوهر من برای هر چیزی ازمن نظر میخواد کلا تو رفت و آمد با فامیل هم دخالت نمیکنه کاملا تصمیم با منه اما بعضی وقتها خیلی رو اعصابه مثل حالا که یکی از اقوام پدرش فوت شده بهش میگم بریم بهشون سر بزنیم میگه مراسمشونو رفتیم دیگه نیازی نیست بیشتر بریم
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
خخخخ گلم شاید از اولش زیاد ازش نظر خواستی اینجوری شده من سراغ دارم مردهایی که دکوراسیون خونه و به روز بودن وسایل حتی بیشتر از زن خونه براشون مهمه
تمام ناتمام من با تو تمام میشود....
نه شوهر من اصلا تو خونه دیگران جزیی نیست ولی کلی میگه که چقدر خونه فلانی شلوغ بود و فضاش اذیتم کرد ... ببین سامیار گاهی اونا از رفتار خودمونم تاثیر میگیرن مثلا ما چون اکثرا باهم تنهاییم دقت کردم شوهرم هرسال نکته بین تر میشه ... و دقیقا داره مث خودم میشه ولی من همه تلاشمو میکنم کلی نگر باشه
2706