2733
2739
عنوان

پشتیان و مشاور تحصیلی

240 بازدید | 19 پست

شنیدم یک سری موسسه هایی هستن بصورت مجازی برا این کارا ک میشه باهاشون کار کرد خواهش مبکنم اگر کسی اطلاعاتی‌داره بهم بگه😘😘😘

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃

پیج دکتر مهسا خانی من قبولشون دارم کاملا یک ماه اخر باهاشون کار کردم رتبه ام به نسبت خوندنم خیلی خوب شده😂احتمالا پیراپزشکی ازاد بیارم مطمعتم اگه کل سال یا حداقل شش ماه باهاشون میبودم رتبه ام خیلی خوب میشد شاید حتی پزشکی هم میوردم

تیکر کنکور💊💉پرستار می شوم💉💊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا بدرد نمیخوره من خودم مشاوری نداشتم امسال کنکور تجربی دادم و موفق شدم. همه چی بستگی ب خودت داره. این موسسه ها ک فقط پول میگیرن..

🔹دَرکــی عمـــیق ، میـان باور هـای سَطـــحی!         
2728
2738
پیج دکتر مهسا خانی من قبولشون دارم کاملا یک ماه اخر باهاشون کار کردم رتبه ام به نسبت خوندنم خیلی خوب ...

مرسی عزیز میشه باهاشون همکاری کرد؟

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃
اینا بدرد نمیخوره من خودم مشاوری نداشتم امسال کنکور تجربی دادم و موفق شدم. همه چی بستگی ب خودت داره. ...

رتبت خوب شد

عشق بازی کاربیکاران بود... عاقلش باکار بیکاران چه کار 🦋
مرسی عزیز میشه باهاشون همکاری کرد؟

بله دانشجوی پزشکی و دندان دارو باشین میتونین همکارشون بشین خیلی تیم قوی و خوبی هستن.... 

اگرم پرستاری و این چیزا باشین برای کارای غیر مشاوره ازتون استفاده میکنن

تیکر کنکور💊💉پرستار می شوم💉💊
2706