2737
2739
عنوان

بیاین بگم شوهرم چی گف

368 بازدید | 22 پست

چند روز قبل باهم قرار گذاشتیم که وقتی باهم بحثمون میشه نه فحش بدیم نه به خانواده ها توهین کنیم و نه داد پ بیداد کنیم فقط سکوت کنیم اروم که شدیم باهم حرف بزنیم و موضوع رو حل کنیم 

حالا دوروز گذشته امروز صبح شوهرم ساعت ۸ رفته بیرون من ساعت ۱۱ زنگ زدم گف زنگ زدم محل کارم گفتم امروز نمیام کار اداری دارم ، خلاصه ساعت ۴ اومد خونه منم بهش گفتم چرا همون صبح. که رفتی نگفتی ؟ گف رفتم خونه مامانم‌ مدارک برداشتم بعد از اونجا رفتم بعد گفتم خونه مامانت داخل هم رفتی ؟ گف رفتم چایی خوردم بعد گفتم من زنگ زدم مامانت گفته نرفتی داخل ( الکی گفتم ) بعد گف یعنی چی رفت گوشیو برداشت زنگ بزنه مامانش گفتم نکن الکی گفتم گف پس زنگ میزنم به خانواده بگم تو داری با من چکار میکنی ، خلاصه گوشیو ازش گرفتم اون رفت تو اتاق بخوابه ، من دوباره گفتم آخه از صبح تا  ۴ بعد از ظهر بیرون چکار میکردی؟ یهو گف همون کاری که ننت میکنه 

اعصابم خیلی بهم ریخت ولی چیزی نگفتم اومدم بیرون از اتاق 

نمدونم چکار کنم خیلی حرف بدی زد اصلا با من مشکل داره به خانوادم چکار داره که انقدر زشت حرف زد گف همون کار که ننت میکنه

کلید کردی اعصابش خورد شده

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توی رفتارت تجدید نظر کن وگرنه زندگیتو با دستای خودت داری نابود میکنی.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2740

بالاخره به همین زودی ک نمیشه عادت زشتشو کنار بذاره

شمام صبوری کن یمدت ببین بهتر میشه یا ن

چون اگه ادامه بدی دوباره همون اشه و همون کاسه

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊

از شخصیت ادمایی ک میخوان یه دستی بزنن خوشم‌نمیاد.

اگه جاش بودم‌یه سیلی هم‌میخوردی با عرض معذرت.

اینقدرم ک توپاپیچ‌ شدی هر کی دیگه بود چارتا ناموسی هم بارت میکرد .بازم عذر

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.