2737
2739
عنوان

❤❤❤روز خواهر مبارک قشنگ های من❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 16821 بازدید | 3287 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به یاد قدیما...😄😄😄

نگو اشکم در میاد🥲💔😅😂

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
2728
من اگه گه خور بودم که تو تا الان تموم شده بودی🙃😝

😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏هستی ولی من گوه نیستم گل هستم😁

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!
دخیا واس دوستم صلوات بفرستید لطفا سرطان خون داره...💔

چشم قربونت برم❤❤❤

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
2740
چرا؟

اخه اون موقع خیلی خوب بود🥲💔

حتی دلم برای مهدیه و مرجان هم تنگ شده🥲💔😂😂❤

اخه اون موقع خیلی خوب بود🥲💔 حتی دلم برای مهدیه و مرجان هم تنگ شده🥲💔😂😂❤

چقد کاراگاه بازی داشتیم😂😑اون شبی ک یکتا با شرلوک دعوا کرد یادته:/؟😂😐

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!