2752
2734

سلام خانوما من امروز ۱۲ روز از روز اقدامم میگزره و ۱۹مرداد هم وقت پریمه 

راستش طاقت ندارم تا اون موقع 

کسی تا حالا بی بی زده جواب بده یعنی بزنم جواب میده؟؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ علائمی نداشتی؟ من علائم داشتم ۱۲ روز بعد اقدام زدم خطه پر رنگ افتاد

پریروز چن لکه دیدم تو لباس زیرم

کمرمم درد میکنه زیر دلم درد میکنه تخمدانامم همینطور گاهی وقتا هم شکمم سمت چپ تیرمیکشه ودرد میگیره

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
من نشون داد.ولی امکانش هم هست نشون نده بستگی داره به اینکه لقاح دیر انجام شده باشه یا زود

من ۳۰تیر نزدیکی داشتم امروزم ۱۲روز از اقدامم میگزره 

چن روز پیشم لک داشتم زیر لباسیم و الانم پایین دلم و تخمدانام درد میکنن

بنظرت بزارم نشون میده

پریروز چن لکه دیدم تو لباس زیرم کمرمم درد میکنه زیر دلم درد میکنه تخمدانامم همینطور گاهی وقتا هم شک ...

خب علائمت شبیه برا منه از روز تخمک گذاریت حساب کن ۱۲ روز بعدش بیبی بزن

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
علائم پریودی که😅

اخه ده روز مونده تا پریم

من ۳۰تیر نزدیکی داشتم امروزم ۱۲روز از اقدامم میگزره  چن روز پیشم لک داشتم زیر لباسیم و الانم پ ...

بزار اره.اما اگه نشون نداد ناامید نشی.چون با علائمت احتمال بارداریت بالاس

خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت😍😍😍
خب علائمت شبیه برا منه از روز تخمک گذاریت حساب کن ۱۲ روز بعدش بیبی بزن

فدات خواهری انشالا نی نی تو دلم باشه دل تو دلم نیس

بزار اره.اما اگه نشون نداد ناامید نشی.چون با علائمت احتمال بارداریت بالاس

دعا کن مثبت بشه فدات بخدا دل تو دلم نیس اجی😢

2706