2737
2734

دکتر بهم اسنترا و بوسپانکس ۵ بخاطر استرس شدید برام تجویز کردن .یه هفته بعد مصرف صبح چشامو باز کردم سرم میچرخید خیلی شدید و بد بود و کارم به بیمارستان کشید .بنظرتون بخاطر قرصاست ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب از یک چهارم شروع کن و بعد دوهفته کامل  بخور 

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
بله گفت ۵ روز اول یک دوم قرص بعدش کامل 

شاید بدنت نمی سازه اخه مادر خودم اسنترا استفاده میکنه بعد وقتی یکی کامل میخوره همی حال شمارو پیدا میکنه الان نزدیک یه ساله نصفه میخوره

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
به دکترم زنگ زدم گفت بخاطر قرصا نیست ولی در صورتی ک من اولین باره تو عمرم سرگیجه گرفتم😑

شاید فشارت پایین بوده یا کم خونی داری

گاهی وقتا اثر تلقینم هست مثلا فک کردی ممکنه این داروها عوارض داشته باش و به خودت تلقین کردی

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2738
[QUOTE=201444433]شاید بدنت نمی سازه اخه مادر خودم اسنترا استفاده میکنه بعد وقتی یکی کامل میخوره همی ...

با پزشکت مشورت کن هیچوقت داروتو خودسر کم و زیاد نکن 

شاید فشارت پایین بوده یا کم خونی داری گاهی وقتا اثر تلقینم هست مثلا فک کردی ممکنه این داروها عوارض ...

کم خونی ندارم ولی شاید فشارم پایین بوده باشه .نه تلقین نبوده 

دکتر گفت ادامه بده ولی من واقعا ترسیدم 

خب یه مدت مثلا تا یه ماه نصفه استفاده کن اگه سرگیجه خوب شد و استرست کمتر شو با همی فرمون ادامه بده اگه دیدی خوب نشد با پزشکت در میون بزار یا پزشکتو عوض کن چون سلامتی خودت مهمتره 

خب یه مدت مثلا تا یه ماه نصفه استفاده کن اگه سرگیجه خوب شد و استرست کمتر شو با همی فرمون ادامه بده ا ...

ممنونم از راهنماییت عزیز دلم حتما همین کار رو انجام میدم