2737
2734
عنوان

مرده تو اتلیه عکاسی بهم گفت...

612 بازدید | 30 پست

رفته بودم از عکسم برا مدرسه چنتا چاپ کنم پیرمرده گفت ایی این چیه این عکسو کجا گرفتی نکنه همینو دادی برا شناسنامت ناراحت شدم ولی خب راس میگفت اون عکسم خیلی بد بود عکاسی بیشعور قبلی برداشته بود چشامو درشت کرده بود خیلی بد کرده بود حالا گفت من ازین عکس برات نمیزنم تو به این خوشگلی کسی باور نمیکنه این تو باشی.

من واسه عکسدارکردن شناسنامه چهارشنبه هفته قبل اقدام کردم یدونه عکسم دادم حالا شما میدونید میشه عوضش کرد یا نه اخه اون عکسمم ماله سه سال پیش بود حالا چیکار کنم اگه عکس شناسنامم همون بشه میدونید میشه عوضش کرد یا نه؟

✌😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیر مرده گفت تو به این خوشگلی ؟ 🤩😂

اخه عکسم خیلی بد انداخته اصلا شبیه من نیست بعدشم من جای نوشم یا دخترش😐

چون همه عکسامونو اونجا میگیریم اشناهم بود اینو گفت.

✌😎
بیخیال بابا کی تو شناسنامه خوشگله که تو باشی؟؟؟؟😂

اخه عکسم اصلا شبیهم نیست خیلی بد افتاده خدا اون عکاسه رو لعنت کنه با این عکس انداختنش من اگه با گوشیم عکس بگیرم بهتر میشد😐

✌😎
2738
اخه عکسم خیلی بد انداخته اصلا شبیه من نیست بعدشم من جای نوشم یا دخترش😐 چون همه عکسامونو اونجا میگی ...

همه اونایی که فکر میکنی جای خواهر، دختر یا نوشون هستی، وقتی میگن خوشکلی فلانی بدون از هیزی شون هست

نمی دونم تا اونجایی که می دونم برای شناسنامه هم مثل کارت ملی خودشون عکس میندازن و قبول نمی کنن عکس ب ...

چرا قبول میکنن همه همینو گفتن ولی اونجا میگفت هر عکسی خاستین بدین

✌😎
بهش میگفتی شما هیزی نکن نمیخواد به فکر من باشی پیرمرد هیز😒😒

نه خب من جای دخترش واقعا هم خوب شد که اینو گفت ناراحت نشدم چون عکسه اصلا شبیه من نبود بابا و مامانم میگفتن عکست خوب نیست اما اون گفت دیگه فهمیدن واقعا بده

✌😎

شاید هنوز اماده نشده به جا تاپیک زدن میرفتی پیگیری میکردی

اگه درخواستت رو پست بانک دادی احتمالا اخر هفته میبرن ثبت که اقدام بشه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
من شبیه خر شرک افتادم . به جهندم :/

اخه عکسی که برا شناسنامه میزننو خودت باید بدی بهشون برا همین مهمه که بهترین عکسم باشه بخصوص اینکه تا چند سال باید تو شناسنامم تحملش کنم

✌😎
2706