2733
2739
عنوان

خاستگاری

164 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها لطفن از مراسم خاستگاریتون واسم میگید من قراره  ی غریبه بیادخاستگاریم نمیدونم وقتی میریم تواتاق چ سوالایی بپرسم خیلی استرس دارم میشه لطفن از تجربه های خاستگاریتون بگید واسم خیلی مهمه🥺💛

میتونی فردا یادم بندازی واست بفرستم سوالایی ک باید بپرسی

الان سختمه پیداشون کنم

قهرمان خودت باش    .    خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران .   من به هرچي ك بخوام میرسم   .آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤                      .   بُزرگ فكر كُن ، بُزرگ باور كُن، بزرگ عَمل كُن، و نتيجه هم بُزرگ خواهد بود.. 🐚                  اهل کینح نیستم از چپ بخورم از راست میزنم😆

اول از همه حیلی بااعتماد به نفس باش و اینو تو جهرت نشون بده 

بعد که رفتین اتاق سعی کن بیشتر از اون سوال بپرسی تا اینکه خودت جوابگو باشی 

مثلا اول ازش بپرس چرا قصد ازدواج داره 

خانواده کجای زندگیشه کار کجا؟

حتما از درامد و شغلش بپرس و اینکه از نظر اقتصادی ادم   ولخرج یا خیلی اقتصادیه و اینا 

از پوشش خودت بگو اگه حس کردی معتقده ( من ی خواستگار داشتم بهم گفت بخاطر شغلم بعضی جاها حاضری چادر بپوشی من گفتم ن گفت همیشه نه ها فقط بعضی جاها باز هم من گفتم اصلا جون از این مدل که هر بار یه جور باشم خوشم نمیاد خلاصه که رک حرف بزن وراحت کوتاه نیا تو صحبت اینطوری حتی جذاب تری من به این خواستگارم جواب منفی  دادم اما خواهرش ب من زنگ میزد میگفت ما قبلش هم برای دادشم دختر با ظاهر مناسب شغلش امتحاب کرده بودیم اما داداشم از رفتار شما خیلی خوشش اومده خیلی هم اصرار داشتن اما یادت نره لطافت داشته باش  )

بگو تو تصمیمات زندگی نظر خانوم ایندت چقدر مهمه 

اگه شاغلی راجب شغلت و اهمیتش بگو 

تو گوگل فکر کنم سرچ کنی سوال میاد ببنی من اینا یادمه نو لحظه باید ببینی بحث کدوم ور میره 😉

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه حیلی بااعتماد به نفس باش و اینو تو جهرت نشون بده  بعد که رفتین اتاق سعی کن بیشتر از ...

مرسی عزیزم خیلی استرس دارم آخه تجربه ی اولمه واسه همین میترسم ایشالاکه گند نمیزنم😂🥺

2728

من خودم خواستگار نذاشتم بیاد خونمون برای خواهرم زمانی که عروسی نکرده بود خواستگاراش میومدن خونه خواهرم خیلی محکم بود از نظر صحبت کرد از نظر این خواسته ها و شرط هاشو می‌گفت اصلا کم رو نبود

❤️
2740

جلسه اولوبیشتر اجازه بده پسر سوال کنه

چون اون جلسه اولو باید بیشتر بپسنده و بیشتر جوابگو باش ولی خب اون چنتا سوال مهم ترین اولویت هاتو بپرس

《صلواتی هدیه به روح مطهر شهـــــدا..》
2706