2752
2734
عنوان

نمی تونم خواهرشومو تحمل کنم+شات

1139 بازدید | 64 پست

دیگه نمی تونم خواهرشوهرمو تحمل کنم  هرچی که میخرم فوری میره از روش میخوره باز با دخترخالش هماهنگ میکنن میرن باهم میخرن جایی میریم انگار لباس فرم پوشیدیم یا امشب پیام داده نتایج کنکور اومده شات بفرست واسم از کارنامه کنکورت

یا یکدفعه شوهرم فرش خرید گفتم خوشم نیومد رفت به شوهرم گفت شوهرمم ناراحت شد چرا به خودش نمیگم درحالی که بهشم سپرده بودم به شوهرم نگهه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چقد رو اعصاب

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 
2731

عزیزم هیچ چیزتو یا مسئله ای از زندگیتو به هییییییییچ وجه به کسی نگو.حتی مسائل خیلی ساده

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

چه پرو هست 

خودت رو بهش دادی انقد جرا همه چیزو میری به اون میگی؟! 

لباس میخری حتما باید بهش بگی؟! 

خود کرده را تدبیر نیست

اصلا محلش نزار چقد فضول اه اه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

چ فضول.. هیچی بهش نگو خرید میری نگو..کارنامتم خوب کردی نفرستادی

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
همینه دیگه قضیه منه

میتونم بپرسم چند سالته؟ 

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔
اینسری خواستی هر چی بگیری بگو دارم فلان چیو مخام بگیرم ب دختر خالتم بگو یهو بگیرم صما زحمت نکشی

ته تغاری میترسم چیزی بهش بگم شوهرم تک پسره میخورن منو دیگه