2737
2734
عنوان

زایمان کردم دیروز😊

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 30 پست

فیزیولوژیک ؟؟!!

چرا تا حالا به گوش و چشم من نخورده ؟؟!!🤔

‌گاهی آنلاینیم بی هیچ دلیلینه کسی هست کـه حرف بزنینه چیزی هست کـه بنویسیگاهی توی دنیای حقیقی کـه کم میاریمیای توی دنیای مجازی کـه شاید حضورت حس بشهشاید یکی بفهمه هستیگاهی تنها جایی کـه میتونی باشی همین دنیای مجازیههمیشه آنلاین بودنبـه این معنا نیست کـه سرت شلوغه و داری حرف می زنيگاهی آنلاین ترین ها تنها ترین هستن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بیشتر توضیح بدی؟ چه اقداماتی قبلش کردی؟ چند ساعت درد کشیدی؟ بچت چند کیلو بود که بخیه نخوردی؟

قبلش فقط پیاده ری داشته

من ۸ بستری شدم ۱۱ و نیم شب زاییدم

۳۷۰۰ بود

بخیه چند تا دونه ریز خوردم ولی برش پرنیه نزدن

2731
قبلش فقط پیاده ری داشته من ۸ بستری شدم ۱۱ و نیم شب زاییدم ۳۷۰۰ بود بخیه چند تا دونه ریز خوردم ولی ...

از هفته چند پیاده روی کردی؟ روزی چند ساعت؟

وقتی رفتی چند سانت باز بودی؟

ماشاالله وزن بچت خوب بوده.طبیعتا با این وزن باید کلی بخیه میخوردی.چجوری برش نزدن.من همه دغدغم همین برش زدنه.بچه اولت بود؟

فیزیولوژیک ؟؟!! چرا تا حالا به گوش و چشم من نخورده ؟؟!!🤔

خواهرم مدرک زایمان فیزیولوژیک رو داره ولی تو ایران چون متخصصا با عجله زایمان میگیرن و دلشون به حال مادر نمیسوزه اجازه ی این نوع زایمانو نمیدن و جاهای کمیه که انجام میشه

2740
قبلش فقط پیاده ری داشته من ۸ بستری شدم ۱۱ و نیم شب زاییدم ۳۷۰۰ بود بخیه چند تا دونه ریز خوردم ولی ...

چطور همکاری کردن و آمپول و برش نزدن؟از قبل هماهنگ بودین برا فیزیولوژیک؟

از هفته ۳۴ به بعد روزی ۱ ساعت...۳ سانت بودم شدم ۵ بعد یهو شدم ۹. بچه دومم بود

به سلامتی.خوش قدم باشه

من اولی رو سزارین کردم ولی چون ۵ سال گذشته الان میتونم طبیعی زایمان کنم ولی از همین برش و بخیه و ایناش خیلی میترسم.ولی درد سزارین هم واقعا وحشتناکه.واقعا نمیدونم چکار کنم و تصمیم درست چیه

کجا زایمان کردین؟هزینه ش چقدر شد؟

این بیمارستان و ماماها قسمت ما نمیشه گلم

مارو قشنگ برش سرتاسری میدن ۲۰تا۳۰بخیه هم می خوریم و بعدش برمی گردیم . 😑

‌گاهی آنلاینیم بی هیچ دلیلینه کسی هست کـه حرف بزنینه چیزی هست کـه بنویسیگاهی توی دنیای حقیقی کـه کم میاریمیای توی دنیای مجازی کـه شاید حضورت حس بشهشاید یکی بفهمه هستیگاهی تنها جایی کـه میتونی باشی همین دنیای مجازیههمیشه آنلاین بودنبـه این معنا نیست کـه سرت شلوغه و داری حرف می زنيگاهی آنلاین ترین ها تنها ترین هستن
2706