2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی حال بدیه  انشالله بزودی دوباره مادر بشین

اره بخدا خیییلی .قربونت عزیزم ان شالله شماهم

ما 7تا خواهریم با 2تا برادر .خدایا هممونو سلامت نگهدار.مادرمو امسال از دست دادم بدون خداحافظی واسش صلوات بفرستین ممنون میشم😢😢
2728
من ماه دوم اقدام نتیجه گرفتم امانموند بارداری پوچ بود افتاد متاسفانه😥

همسرت حتما تست بده،منم دوتا بارداری پوچ داشتم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2738
اخه من سه ساله با ۳ تا سقط 

خوبه خوب حداقل باردار میشی

ما 7تا خواهریم با 2تا برادر .خدایا هممونو سلامت نگهدار.مادرمو امسال از دست دادم بدون خداحافظی واسش صلوات بفرستین ممنون میشم😢😢
اخه من سه ساله با ۳ تا سقط 

جاری منم 4تا سقط داشت .رفت پیشه یه دکتر تو بیجار اللن پسرش 2سالشه

دکتر قبلی چیزی نگفت الان این ماه رفته بودم پیش یه دکتر دیگه به منم hmg داد

عزیزم این دکتر علم اینکارو نداره،به کسی که سقط مکرر داره نمیان آمپول بدن هی بارداربشه و سقط،،،حتمابایدبری دکتری که تخصصش سقط مکرره،،کدوم شهری؟؟؟؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706