2737
2734
ایشالا سر براه بشه عزیزم

با سونو دقیق مشخص میشه ک واقنی آزو اسپرمیه؟

ببخش سوال زیاد پرسیدما

هیشکی نیس ازش بپرسم و یا اطلاعاتی بگیرم

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سونو دقیق مشخص میشه ک واقنی آزو اسپرمیه؟ ببخش سوال زیاد پرسیدما هیشکی نیس ازش بپرسم و یا اطلاعا ...

منم زیاد اطلاعات ندارم اینا رو هم ازبس میرم توتاپیکا  ،یا میرم مرکز ناباروری هی از خانما دلیل مراجعشون میپرسم یچیزایی دستگیرم میشه عزیزم،بنظرم یبارخودت مدارک پزشکیش راببر یه دکتر ارولوژی خوب مشورت کن باهاش،فکرونم توسونو اگر انسداد باشه مشخصه،سئوال داشتی بپرس تو تاپیکام پیغام بزار اگر کاری داشتی عزیزم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2731
منم زیاد اطلاعات ندارم اینا رو هم ازبس میرم توتاپیکا  ،یا میرم مرکز ناباروری هی از خانما دلیل م ...

فکنم باید خودم همینکارو کنم..کاش مشکلش حل شدنی باش

خیلی میترسم از اینک هیچ اسپری تو بیضه نباش یا خدایی نکرده بیضه ش کوچیک باش مادرزادی و....

دعا کن واسم گلم

ان شاءالله توام مادربشی بزودیه زووود عزیزم❤

شبتخوش💜

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚