2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیجیتالی؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2731
تا چند طبیعیه؟؟؟دمای بدنشو از زیر بغل گرفتم ازچند به بعد نیازه قطره بدم؟

دیجیتالی ۳۷/۶ تب حساب میشه به بالا

فقط حواست باشه الکی قطره ندی دمای بدنش رو پایین بیاری

برای سلامتی و خوشبختی ِفرشته هام لطفا صلوات بفرستید ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
نه باجیوه ای

تب نداره از ۳۷ونیم‌ب بالامیتونی دو برابر وزنش قطره استامینافن بدی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
دیجیتالی ۳۷/۶ تب حساب میشه به بالا فقط حواست باشه الکی قطره ندی دمای بدنش رو پایین بیاری

زنگ زدم اورژانس گف تب داره گف اگه زیربغل گرفتی باید نیم تا بهش اضافه کنی منم قطره دادم بهش پایین اومدن دمای بدنم عوارض داره؟؟؟

2738
زنگ زدم اورژانس گف تب داره گف اگه زیربغل گرفتی باید نیم تا بهش اضافه کنی منم قطره دادم بهش پایین اوم ...

زیادیش خب خوب نیست دیکه

برای سلامتی و خوشبختی ِفرشته هام لطفا صلوات بفرستید ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

عزیزم

۳۷ رو رد کرد قطره بده

رسید به چهار ساعت بعد قطره باز چک کن اگه پایین بود نده 

بعد سر شش ساعت بعد قطره چک کن باز پایین بود نده 

میتونی هر چهارساعت یا هر شش ساعت یا هر هشت ساعت بدی بسته به میزان تب ولی یه بازه زمانی رو انتخاب کردی دیگه رعایت کن ساعتاش رو

حواست باشه عزیزم

تب خطرناکه از این جهت میگم که یه خانمی گفت تب ۳۷.۴ تب نیست

اتفاقا با تب سنج های خانگی این عدد تبه

اگه دیدی قطره دادی باز پایین نیومد با آب ولرم پاشویه ش کن

پوشکش رو کمی باز کن

خیلی شیرش بده که زود ادرار کنه تبش پایین بیاد

عزیزم ۳۷ رو رد کرد قطره بده رسید به چهار ساعت بعد قطره باز چک کن اگه پایین بود نده  بعد سر ش ...

فدات شم عزیزم کاش این سوال رو من هفته پیش اینجا میپرسیدم انگار اینجا از دکترا بهتر میدونن خاک توسر دکترای بیشعور کنم که گفتم دمای بدنش اینجوری میشه تازه باحرص گفتن این که تب نیس شوهرمم از یه طرف توپید بهم که دیدی تب نیس چرا الکی هی قطره میدی فقط دعا کن براش که اون لرزا تشنج نبوده باشه وگرنه من دق میکنم الان یه ساعت فقط گریه کردم که کاش به حرف دکتر گوش نمیدادم خاک توسرم 

فدات شم عزیزم کاش این سوال رو من هفته پیش اینجا میپرسیدم انگار اینجا از دکترا بهتر میدونن خاک توسر د ...

عزیزم

مادالان برای یه مشکلی ده تا دکتر رو دیدیم همه حرفای ضد و نقیض میزنن

با تحقیق زیاد دکتر بچه ت رو انتخاب کن

حواست باشه اگه بچه تب داشته باشه آب سرد یا دستمال سرد به بدنش نزن شوک میشه

باید با ولرم کار کنی

توکلت به خدا باشه

شاید تب و لرز داشته 

نگران نباش

عزیزم مادالان برای یه مشکلی ده تا دکتر رو دیدیم همه حرفای ضد و نقیض میزنن با تحقیق زیاد دکتر بچه ت ...

دقیقا به خدا منم بهترین دکترای شهر بردم اصلا هرکی یه حرفی میزنه ادم نمیدونه کدومش درست میگه 😑😑😑شوعرم میگه یکی رو انتخاب کن فقط ببریم پیش اون اخه فعلا که تاحالا هیچ کدوم توهیچ موردی تشخیص درست ندادن من بچم دوماهش بود به شوهرم از رو علایمش گفتم این بچه انگارآلرژی داره چند تا دکتر بردیم گفتن نه نیس واینا حالا که نه ماهشه بردم گوش وحلق میگه این بچه آلرزی داره ببین ادم چه حالی میشه آخه😑😑😑یعنی خودم دکتر نمیبردم ومتوجه نمیشدم اصلا حرص نمیخوردم 😢😢😢😤😤😤😟