2737
2739

اصصصلا توقع نداشتم اون جوري برخورد كنه خودش ميدونه من رانندگيم خوبه ولي درپاركينگ ما بدجوره ما هم دوهفتست اومديم اينجا اولين بار بود ماشينو بردم بيرون 

وقتي ديد اول شوكه نگام كرد بعد گفت اين چه وضعيه بلد نيستي سوار نشو داد نزد البته 😞😞😞توقع داشتم بگ فداي سرت ولي نگفت كلا مهربونه من نديده بودم اينجوري عصبي شه منم گفتم ديگ صد سال سوار ماشينت نميشم اونم هيچي نگفت شبم بياد اصلا جوابشو نميدم من اندازه يه در ماشينم براش ارزش نداشتم😞😞😞🥺🥺

الانم با گريه تايپ ميكنم نميدونم حس ميكنم خيلي حساسم و توان زندگي مشترك ندارم الان حق با كيه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب عیب ندار 

دادم ک نزده 

حالا انتظار داری واقعا خوب برخورد کنه🥺🤕

بالاخره ی عیب رفت رو ماسین 

تو ی لیولن از سرویس مورد علاقت بشکوونع عصبی نمیشی؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706