2733
2734
عنوان

چیکار کنم موقع درس خوندن خسته نشم

1987 بازدید | 48 پست

همه چی رو اماده میکنم جای مطالعمم خوبه اب و خوراکیم هست کلا ولی یکم که میخونم خسته میشم سرمو میکنم تو گوشی :/

چیکار کنم 😩

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودكار رنگي و لوزام تحرير فانتزي استفاده كن و نوت استيك اينا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

باید عادت کنی ب درس خوندن 

من اولا پنج دیقه میخوندم نیم ساعت میرفتم گوشی الان دوساعت میگذره ولی انقد درگیر درس میشم نمیفهمم

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
خب جای نرم و گرم گذاشتی برا درس خوندن خوابت میگیره ک  راه برو بخوم

نه گرم و نرم نیست اصولی روی میز با دمای خوب. اره اینم راه حل خوبیه مرسی🌼🤍😚

2738

یک کیسه خاک هر ۸ ساعت یه مشت😂

عزیزم باید درس خوندن برات لذتبخش باشه فعال بخون درسو مثلا حفظیاتو برا خودت تعریف کن مسائلو بلند شو و روی وایت برد بنویس و...

دوستت دارم به اندازه بغض قناری... خیال نکنی کمه ها...قناری بغض کنه میمیره...❤💍A
اغا گوشی خاموش کن بده دست مامانت بعد بگو گوشی نده بت تمامم😐

😂😂میدونی حتی اگه سرمم نکنم تو گوشی میگیرم میخوابم یا میرم یه کار دیگه میکنم بجز درس

یک کیسه خاک هر ۸ ساعت یه مشت😂 عزیزم باید درس خوندن برات لذتبخش باشه فعال بخون درسو مثلا حفظیاتو بر ...

😂😂😂😚🌼🤍مرسی راه حل خوبی بود

خب اشتباه میکنی سرت رو میکنی توی گوشی، یه ساعت درس و یه بیست دقیقه استراحت، توی این بیست دقیقه فقط باید بری روی تخت ریلکسیش یا مدیتیشن انجام بدی که هم جسمت آروم بشه و هم ذهنت

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

اکشن بخور بیدار شی  

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2706