2737
2739
عنوان

شیر دادن ب نوزاد 37 هفته.

156 بازدید | 11 پست

بچه هام چهارده روزه ک ب دنیا اومدن.الان دو ساعت تا ی ساعت ی بار شیر میخورن سی سیسی

یا بیست سیسی شیر خشک. قبلشم اندازه ی رب ده دقیقه سینه خودم. همش فک میکنم کمه☹️سینه خودمو ک اصن محاله بعد ی رب بخورن. یکیشون همون ده دقیقه رم فقط ب عنوان پستونک استفاده میکنه. درمونده و افسرده شدم نمیدونم چ غلطی بکنم. مامانمم گیر داده ک باید شیر مادر بدی بهشون. خسته شدم ب خدا

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=201150477]سیر نمیشن اخه بعدشم سی سیسی شیر خشک میخورن. فقط سینه منو دیگه نمیگیرن[/QUOشاید از میک زدن خسته میشن چون شیشه شیر راحت تره شیر خشک بهشون نده بعدش ده دقیقه که گذشت دوباره شیر خودتو بده 

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
2731
سیر نمیشن اخه بعدشم سی سیسی شیر خشک میخورن. فقط سینه منو دیگه نمیگیرن

شیر خشک نده خب. فقط شیر خودتو بده. هرچی شیر خودتو بخورن شیرت بیشترم میشه نگران کمی نباش . و شیرافزا و خوراکیای شیر ساز بخور. 

شیرخشک یاد بگیرن درگه یه قطره شیر خودتو نمیخورن گفته باشمل؟؟

دوقلوئه ن بچه ها؟ سزارین بودی یا طبیعی؟

اولش شیر خودت بلافاصله اومد و دادی؟ یا با تاخیر اومد؟

یا فوری همون اول شیرخشک دادی؟

2738
[QUOTE=201150477]سیر نمیشن اخه بعدشم سی سیسی شیر خشک میخورن. فقط سینه منو دیگه نمیگیرن[/QUOشاید از م ...

چون دو تا ان هر جور حساب میکنم اون وقت بیستو چهار ساعت باید ی بند ب اینا شیر بدم فقط از سینه همین جوریشم کمرم شکسته. الان میدوشم شیرمو میشه سی سیسی. کو تا پر شه

شیر خشک نده خب. فقط شیر خودتو بده. هرچی شیر خودتو بخورن شیرت بیشترم میشه نگران کمی نباش . و شیرافزا ...

شیر خودم ک اصلا نمیومد. ب زور با سرنگ چهار قطره ب این میدادم چهار قطره ب اون. خیلی عذاب کشیدم. سزارین بودم. بعدش دیگه با سرنگ شیر خشک میداد مامانمو بیمارستان. الانم میگم میدوشم شیرمو سی سیسی میشه جفت سینه هام. اینا هرکدومشون 40 سیسی میخورن دو ساعت ی بار

اصلا دارم دیوانه میشم. هر روز صب دو پیمونه گالاکتومید میخورم. سیرابی خوردم. چایی میخورم. اب... واقعا نمیدونم چ کار دیگه بکنم

شیرخشک بده چون دوتان فکرنکنم شیرخودت کافی باشه

مامانم هر روز بهم عذاب وجدان میده☹️میگه خاک تو سرت ک تلاش نمیکنی ب بچه هات شیر مادر بدی. باید باید باید تا 6 ماهگی هر جور شده شیر خودتو بدی. منم شیرم همین قد میاد. همش در حال گریه کردنو زار زدنم

مامانم هر روز بهم عذاب وجدان میده☹️میگه خاک تو سرت ک تلاش نمیکنی ب بچه هات شیر مادر بدی. باید باید ب ...

گریه کنی ک بدتر شیرت هم خشک میشه هم بی خاصیت. اکه داری درکنار شیرخشک بهشون بده اگم نداری ناراحت نباش بلاخره دوقلویی سخته

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏