2737
2734

زندگی شما رو کجا عافلگیر کرده؟❌❌

بعضی وقتا مثلا آدم عاشق یکی هست و اونم همینطور تو دهنش تصور میکنه میگه همه چی خوبه و خودش تو دهنش تجسم میکنه که اگه یه روزی برسه که از هم جدا شیم شایددددد شاید بخاطر بی پولی ، بداخلاقی ش یا..... باشه.... اون لحظه فکر همه چی رو میکنی جز یه مورد که میگی ن اصلا و ابدا .... اصلا به فکرت خطور نمیکنه... ولی بعد مدتی بخاطر همون چیزی که اصلا بهش فکر نمی کردی و به ذهنت خطور نمیکرد از عشقت زده میسی 

ابن میشه غافلگیری 

کیا روزها شون اینجوری هست که یکی دوروز معمولی دو روز بعدی وحشتناک

ینی چی ای خدا

دعام کنید🙏🙏🙏😪😪😪😪 

از تجربه های خودتون هم برام بگید 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

متوجه نشدم منظورت از اون یه مورد چیه؟؟

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه نشدم منظورت از اون یه مورد چیه؟؟

اینجوری بهت مثال بزنم 

البته اولش بگم که انشالله بلا برات به دور باشه همیشه این یه مثال هست فقط 

مثلا عاشق یکی بشی همو دوست داشته باشید .اوایل رابطه تون مثلا به این فکر کنی که این همه عشق آخرش قراره چی بشه ؟ بعد برمیگردی به خودت میگی شاید نشه ازدواج کنیم... بعد میگی چرا نشه؟ بعد برا خودت چندتا دلیل میاری :مثلا میگی : شاید بداخلاق شد اخلاقش ،شاید دیگه از یه جایی به بعد دوسم نداشته باسه ، شاید دیگه بهم محبت نکنه .....

و ....

ولی یه مورد اصلا به ذهنت خطور نمیکنه اصلا اصلا مثلا هرزگی یا چشمهای هیزش

بعد یکی دوسال همون موردی که اصلا بهش فکر نمی کردی هرزگی رو متوجه میشی 

و این میشه برات که غافلگیر میشی 

انشالله که هیچوقت درک نکنی که چی میگم😪

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2731
اینجوری بهت مثال بزنم  البته اولش بگم که انشالله بلا برات به دور باشه همیشه این یه مثال هست فق ...

کاملا متوجه شدم چی میگی ولی عزیزم الان تو که ۲۰ سالته و به قول خودت با کوله باری از تجربه یه چیزی بهت میگم گوش کن چندسال دیگه انقد چیزتی مختلف و عجیب غریب تزی تجربه خواهی کرد که وقتی یاد ۲۰ سالگیت میوفتی میگی اوووووو دغدغه های زندگی من چی بوووودن

من خودم تو ۱۹ سادگی عقد اشتباهی کردم که به مرز خودکشی رسیدم.میگفتم بدبخت شدم میزدم تو سرخودم.ولی خداروشکر جدا شدم .دوباره عاشق شدم فارق شدم بعدشم کاملا سنتی ازدواج کردم و بچه دار شدم و هنوز منتظرم ببینم دیگه چی سرم مباد خوب یا بد.میگم داستان زندگیمون انقد طولانی و عجیب غریب نوشته شده که به هرفصلش که برسی میگی دیگه بدتر از این نمیشه.یا اینجا دیگه اوج خوشبختیمه یا اوج سقوطمه. صبر کن و ناامید نشو که زندگیت در جریان و این سریال هیجانات خودشو هنوز نشونت نداده 

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤