2737
2739
اصلاح هم میکنید یک روز در میون تو حمام ؟

نه گلی بدنم لیزر کردم موهاشو

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچند هفته؟😨

باید میگفتی هر چند روز 😕

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2728

هروز میرم چون آشپزی میکنم بدم میاد بو غذا بدم وهم اینکه هوا گرم باید هروز دوش گرفت 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

هرچند هفته یکبار؟؟؟؟؟؟🥴🥴🥴‌بخدا شوهرمنکه مرده جون نداره خسته از سرکار میاد صبح قبل سرکار رفتن دوش میگیره هواگرمه خجالت بکشین خانم مگه باید بدنش بو بده من خودم چون باردارم هروز تنمو میشورم ولی موهام هردوروز چون هروز نمیتونم تایم‌بالا حمام باشم

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2740

امیر کبیر نیستی که تو حموم بکشتنت بیا برو زیر آب چرکات بره😰😰😂😂😂

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺

هفته ای دو یا سه بار🙂 تن تن برو حموم خوشگل کن ،وایسا جلو آینه با خودت حرف بزن،موهاتو بباف،لاک بزن،کرم بزن لذت ببر از زندگیت عزیزم

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊

😳😳چه خبره هر چن هفته یه بار

من در سال کلا دو بار میرم😎یکی عید نوروز یکی هم تولدم😎

والا😒

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

هروز بعد درست کردن نهار چون بو غذا ندم میرم قبل اینکه همسرم بیاد خونه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️