2733
2739
مرسی       من فکر میکردم بینیم اصلاااا به صورتم نمیاد    

اره بهت میاد ، مهم ترکیب صورته ، یکی دماغش خیلی کوچولوهه ولی ترکیبی معلومیه، هر کی یه چیزای خاصی او ظاهرش داره که شاید نتونیم خودمون درک و حسش کنیم 

من بینیم خیلی جالب نیست ولی ترکیبی خوبم 

شما هم ترکیب صورتتون زیباست ، و این عالیه 

یسریا تک به تک اجزای صورتشون خوبه ولی وقتی گلی نگاه می‌کنی احساس می‌کنی یه چیز کمه ، ولی شما اینطوری نیستید و ترکیب صورتتون خوشگله و چشمان خندانی دارید

بنظر منم واقعا نیاز به عمل و اینا ندارید

میتونین مثلا مدل مو تونو دم اسبی بالا ببندید ، یا مژه هاتونو فر بزنین یا از این تقویت مژه ها استفاده کنین ، روغن کرچک و روغن زیتون برای رشد مژه عالیه ، یا از این لیپ استیکا بزنین 

هر جوری که هستین زیبایین ✨

امیدوارم این جمله هایی که گفتم خوشحالتون بکنه 🙏❤️

مرسی نظر لطفته       واقعا کور شده بودم همش فقط بینیمو میدیدم الان که درباره ی اج ...

منم قبلاً مثل شما بودم ، فقط بینیمو می‌دیدم ، و بعد فهمیدم که چیزای قشنگتریم دارم و ترکیبم خوبه ، باور کن یکی بینیش قبل از عمل بزرگ بوده یهو عمل کرده ، بعد ممکنه آدم ببینه بگه بینی خودش بیشتر بهش میومد 

ترکیب صورت مهمه که شما هم ترکیب صورتتون خوشگله 

و این خیلی خوبه که روی اعتماد به نفستون کار میکنین😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بهت میاد ، مهم ترکیب صورته ، یکی دماغش خیلی کوچولوهه ولی ترکیبی معلومیه، هر کی یه چیزای خاصی او ...

وااای مرررسی

به خدا حالمو خیلی خوب کردین

دیگه حالم داشت از خودم بهم میخورد 

فکر میکردم زشت ترین ادم کره زمینم  

2728
وااای مرررسی به خدا حالمو خیلی خوب کردین دیگه حالم داشت از خودم بهم میخورد  فکر میکردم زشت ت ...

خخخ 😁عزیزم هیچوقت این فکرو نکن چون واقعا زیبا هستی ❤️

خیلیم خوشحالم که بهتون انرژی دادم ✨

2738
مرسی نظر لطفته       واقعا کور شده بودم همش فقط بینیمو میدیدم الان که درباره ی اج ...

😘😘

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم