2737
2734

مثلا😂😂

ی بار دوتا ماسک زده بودم رفتم خیابون پسره بهم گفت تو خودت کرونایی میخای کرونا نگیری😐😂😂😂

ی بار مانتو صورتی پوشیده بودم  ولم نمیکردن پیرهن صورتی دل منو بردی😐😂😂😂اخرررش هم جررش دادم باهاش کف اشپزخونمونو تمیز میکنم😂😂😂😂

ی بار دیگه مانتو زرد پوشیده بودم دونفر ک ظاهرا منتظر تاکسی بودن اومدم از کنارشون ردشم گفتن عه تاکسی اومد تاکسی تاکسی😂😂😐😐

شمااا هم بگیددد ،تاپیکو فعال نگه دارید😂

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

چند سال پیش دوتا مانتو گرفته بودم طرحش شبیه لباسای جومنونگینا بود .چند تا پسر بهم گفتن برید کنار زن جومونگ اومد 😂😂😂😂

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 

این جور مواقع میخام با پشت دست بزنم دندونای طرف بره تو حلقش

خنده دار نیس که   

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
😂😂 خداروشکر ازینا نداشتیم‌... برای من بوس میفرستن 😐

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
من مامانم چادری با هم میریم بیرون بازم این پسرای بیکار تیکه میندازن😕😐😶 مامانمم تا خونه با حرفاش ...

آره منم بعضی وقتا چادری ک میرم بازم میشنوم ببین بعضیا ذاتا بیمارن داروی خاصی هم نداره هیزن

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..

کاش کرونا بودم ت رو میگرفتم 😐

فک میکنی الکسیسی پاچه های شلوارتو دادی بالا😐

نرررو سمیه 😐

ننهات دوماد نمیخواد😐

شماره بدم پاره کنی😐

و از این قبیل 😂🤦‍♀️

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙
2706