2737
2734
عنوان

اخخخخ که عاشق این دختره شدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5682 بازدید | 138 پست
حسود نیستم واقعبینم

خدایی خوشگله دیگه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من نمیفهمم شما برای چیزی که چشم میبینه هم اما و اگر میارین 🤔 خوشگل خوشگله دیگه حالا با عمل یا با آرایش یا بدون اینا .‌چیزی که میبینیم زشت نیست. خوشگله . دیگه ماده تبصره نداره . حالا این خانوم مورد نظر استارتر رو نگفتم کلا گفتم . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2731
والا من نمیفهمم شما برای چیزی که چشم میبینه هم اما و اگر میارین 🤔 خوشگل خوشگله دیگه حالا با عمل یا ...

با عمل خوشگل بودن كه مشكلي نيست خوشگله

با فيلتر خوشگل بودن جاي سواله

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
نه زشته شکل عنه

عن تو اون شکلیه؟🤣🤣🤣😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
خوشم نمیاد ازاینا

منم..‌لباس صد کیلو ژل

خط چشم ازین سر تا اون سر

دماغ عمل

لنز

کرم گریم

فیلتر

سمندونم میسه با این چیزا داف....

مشاور تحصیلی کنکور با هزینه فوق العاده پایین....اگر کسی رو میشناسید که هزینه گرفتن مشاور رو نداره بهم معرفی کنید❤
2738
والا من نمیفهمم شما برای چیزی که چشم میبینه هم اما و اگر میارین 🤔 خوشگل خوشگله دیگه حالا با عمل یا ...

چرا واقعا خیلی فرق دارن.‌.اونی ک خدادای یه چهره طبیعیو معصوم داره بااون عملی ک خودشو ب هزار در زده تا یکم چهرشو اوکی کنه زمین تا اسموت فرقشه خدایی

بی انصاف نباش😁😁😁

مشاور تحصیلی کنکور با هزینه فوق العاده پایین....اگر کسی رو میشناسید که هزینه گرفتن مشاور رو نداره بهم معرفی کنید❤
2706