2733
2739
عنوان

باید برم روانپزشک فکر کنم😔

188 بازدید | 21 پست

من با پدربزرگ و مادر بزرگم زندگی میکنم داستان زندگیمو تو این تاپیک گفتم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6951968/اونایی-که-انگیزه-ندارن-بیاین-خلاصه-داستان-زندگیمو-بگم

اما رابطه خوبی با خانوادم ندارم من دوست زیاد دارم و قبل این خیلی اجتماعی تر بودم الان چند وقتیه اصلا از اتاقم بیرون نمیرم حتی برای خوردن نهارو شام مهمون میاد خونمون حوصلشو ندارم چند روز پیش با دوست های قدیمیم رفتم بیرون اصلا نمیتونستم حرف بزنم نمیدونستم چی بگم همش بهم میگفتن چرا یاکتی؟ اذیت میشم حس خوبی ندارم حس میکنم حالم خوب نیست 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیکار کنم؟

من یه مدت وسواس فکری و استرس زیاد داشتم با یه مشاور تلفنی صحبت کردم چند حلسه خیلی راضی بودم. واقعا داروهامو دیگه دکتر قطع کرد

حتما با مشاور صحبت کن

اگرم خواستی بگو من شماره اون مشاور رو بهت بدم

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2738

حتما باید به روانشناس خوب مراجعه کنی چون اگه طرف کارش خوب نباشه ممکنه بدتر بشه وضعیتت خدای نکرده

حتی شاید بتونی خودتو درمان کنی

مثلا ورزش کن نیم ساعت توی روز

پیاده روی کن

یه رشته یا کاری که دوست داری کلاسشو ثبت نام کن تا برات انگیزه بشه

ماشاا دختر با این عزم و اراده الان داستانتو  خوندم😘😘تو ک قوی چرا الان ناراحتی گلم

ممنونم عزیزم ❤❤به احتمال زیاد افسردگیه چون بعد کنکورمم شدید اعسردگی گرفتم در حدی که قرص ۲۰ تا قرص،خواب خوردم الانم اصلا نمیتونم‌تو اجتماع باشم اصلا نمیتونم حرف بزنم واسه به معلم و یه دختر ۲۰ ساله ضعف بزرگیه اما دست خودم نیس😔

2706