2737
2734
عنوان

اگه کرونا گرفتین تاحالا حواهش میکنم بیاین🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر توروخدا جواب بده پسرمن سه روزه تب کرده بی دلیل فقطم تب هیجچی دیگه نداره سما چندروز تب داشتی ...

ببین اکثرا بچه های کوچک فقط تب دارن بعدش خوب میشن پسر من اینجوری شد

2731

کرونا پسر چهار ساله من با اسهال استفراغ بود

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
استارتر توروخدا جواب بده پسرمن سه روزه تب کرده بی دلیل فقطم تب هیجچی دیگه نداره سما چندروز تب داشتی ...

عزیزم من اصلا تب نداشتم فقط یه ساعت تب و لرز کردم بعدشم بدن دردم شروع شد

کروناس.....برا منم اینجوری بود....ده روز سختی داره

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
عزیزم من اصلا تب نداشتم فقط یه ساعت تب و لرز کردم بعدشم بدن دردم شروع شد

هواست به اکسیژن خونت باشه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2738

آره فکر کنم

استراحت و تغذیه خوب خیلی کمکتون میکنه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

من اول بدن درد داشتم انگار همه جام و داغ کرده بودم بخصوص پشت و کمرم بعد سرگیجه و تهوع  یه بار هم استفراغ کردم و بعد بویایی مو از دست دادم چند روز اول هم خواب آلود بودم

نه نرفتیم تبم نداریم  حس چشایی و بویاییمم از دست دادم

کرونا عزیزم ولی من گرفتم چشایی و بویایی م رو از دست دادم. ولی اطرافیانم گرفتن هرکدوم یه مدل 15 روز استراحت کن قرص جوشان بخور مایعات غذای مقوی انبه و آناناس تا میتونی به خودت برس سرم وصل کن آمپول بزن 

اتل متل توتوله گاو حسن چطوره😌
2706